Sarajevo
Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
29.04.2018 17:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Radnik |
GOŠK
Gabela
|
|
Čelik
Zenica
|
29.04.2018 16:30 | GOŠK | 1 : 0 | Čelik |
Dubrave
Dubrave
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
29.04.2018 17:00 | Dubrave | 1 : 1 | Alfa Modriča | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Sloga(T)
Trn
|
29.04.2018 17:00 | BSK | 2 : 1 | Sloga(T) | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Proleter
Teslić
|
29.04.2018 17:00 | Željezničar | 0 : 6 | Proleter | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Omarska
Omarska
|
29.04.2018 17:00 | Mladost | 7 : 0 | Omarska | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Borac
Šamac
|
29.04.2018 17:00 | Vranjak | 2 : 0 | Borac |
Budućnost
Pilica
|
|
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
29.04.2018 17:00 | Budućnost | 2 : 2 | Mladost(BS) | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo(Br) | 0 : 4 | Sloga |
Jedinstvo
Roćević
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | OFK Šekovići | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Milići
Milići
|
29.04.2018 16:30 | Čelopek | 0 : 0 | Milići | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
29.04.2018 16:30 | Majevica | 4 : 3 | Vlasenica | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
29.04.2018 16:30 | Partizan | 5 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Podrinje
Tršić
|
29.04.2018 16:30 | Zadrugar | 3 : 1 | Podrinje | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Radnički
Karakaj
|
29.04.2018 16:30 | BSK Ledinci | 0 : 1 | Radnički | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | OFK Trnovica |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Rudanka
Rudanka
|
29.04.2018 17:00 | Mineral | 1 : 2 | Rudanka | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
29.04.2018 17:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Zvijezda | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
29.04.2018 17:00 | Hajduk | 2 : 3 | Naša krila | ||||||
Sloga(J)
Jakeš
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
29.04.2018 17:00 | Sloga(J) | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Ozren
Paklenica
|
29.04.2018 17:00 | Skugrić | 6 : 0 | Ozren | ||||||
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
|
Trebava
Osječani
|
29.04.2018 17:00 | Sloga(DP) | 3 : 2 | Trebava |
FSA
Prijedor
|
|
Karanovac
Karanovac
|
29.04.2018 11:00 | FSA | 0 : 4 | Karanovac | ||||||
OFK Ravan
Međeđa
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
29.04.2018 16:30 | OFK Ravan | 2 : 5 | Naprijed | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
29.04.2018 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Lijevče | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
29.04.2018 16:30 | Čelinac | 0 : 1 | Mladost |
Željeznica
Trnovo
|
|
OFK Podgrab
Podgrab
|
29.04.2018 16:30 | Željeznica | 1 : 0 | OFK Podgrab | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Romanija
Pale
|
29.04.2018 16:30 | Stakorina | 4 : 0 | Romanija | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
29.04.2018 17:00 | Rudo | 3 : 3 | Han Pijesak |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Kozara
Turjak
|
29.04.2018 16:30 | Mladi Krajišnik | 2 : 6 | Kozara | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
29.04.2018 16:30 | Sloga DIPO | 2 : 3 | 13 Skojevki | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Mladost
Bajinci
|
29.04.2018 16:30 | Torpedo | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
29.04.2018 16:30 | Tamaris | 0 : 0 | Kalemi | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Biseri
Čatrnja
|
29.04.2018 16:30 | Ratar | 3 : 1 | Biseri | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
29.04.2018 16:30 | Potkozarje | 2 : 0 | Sloboda |
Obilić
Krepšić
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
29.04.2018 17:00 | Obilić | 0 : 3 | Zadrugar | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Mladost(T)
Trnjaci
|
29.04.2018 17:00 | Sava 04 | 3 : 0 | Mladost(T) | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
29.04.2018 17:00 | Gredice | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
29.04.2018 17:00 | OFK Brezik | 2 : 1 | Rudar 1925 | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
29.04.2018 17:00 | Mladost(S) | 4 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Čelik
Grbavica
|
29.04.2018 17:00 | Jugović | 3 : 0 | Čelik | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Grčica
Brčko
|
29.04.2018 17:00 | Slijepčevići | 1 : 0 | Grčica |
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
29.04.2018 17:00 | Borac(BL) | 5 : 1 | Kladari Gornji | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Crkvina
Crkvina
|
29.04.2018 17:00 | Trebavac | 3 : 1 | Crkvina | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Rudar
Stanari
|
29.04.2018 17:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Rudar | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Borac(0)
Osinja
|
29.04.2018 17:00 | Skugrić 1964 | 4 : 0 | Borac(0) | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Vučijak
Majevac
|
29.04.2018 17:00 | Pelagićevo | 3 : 5 | Vučijak | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Liješće
Liješće
|
29.04.2018 17:00 | Hajduk | 3 : 0 | Liješće | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Mladost
Dobrinja
|
29.04.2018 17:00 | Ukrina | 3 : 0 | Mladost |
Borac
Istočni Drvar
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka(Bočac)
|
29.04.2018 16:30 | Borac | 2 : 1 | OFK Banja Luka 2017 | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
29.04.2018 16:30 | Šnjegotina | 1 : 0 | Vrbas | ||||||
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
29.04.2018 16:30 | Polet Krajišnik | 0 : 0 | Sloga Nektar | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Džaja
Banja Luka
|
29.04.2018 16:30 | Gomionica | 6 : 1 | Džaja | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac | 6 : 2 | Mladost Farmaprom | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka(Šargovac)
|
29.04.2018 11:00 | Krajina | 1 : 0 | Budućnost |
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
29.04.2018 16:30 | Miloš Obilić | 4 : 2 | Stević Jovan | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Balatun
Balatun
|
29.04.2018 16:30 | Novo doba | 4 : 0 | Balatun | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
29.04.2018 16:30 | Semberija | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
29.04.2018 16:30 | Priboj | 0 : 3 | OFK Janja 2009 | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Proleter |
Polet
Kravica
|
|
Borac
Osmaci
|
29.04.2018 16:00 | Polet | 1 : 2 | Borac | ||||||
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Tabanci
Tabanci
|
29.04.2018 16:00 | Jadar | 0 : 1 | Tabanci | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Budućnost
Skelani
|
29.04.2018 16:00 | Jasenica | 2 : 2 | Budućnost | ||||||
Pecka
Roćević
|
|
Birač
Derventa
|
29.04.2018 16:00 | Pecka | 1 : 5 | Birač | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Branjevo
Branjevo
|
29.04.2018 16:00 | Jardan | 0 : 0 | Branjevo |
Slaven
Dobrljin
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
29.04.2018 16:30 | Slaven | 0 : 1 | Bratstvo |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
29.04.2018 16:30 | Gomjenica | 2 : 0 | Mrakovica | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
29.04.2018 16:30 | Ljubija | 1 : 0 | Podgrmeč |
Romanovci
Romanovci
|
|
Borac
Mašići
|
29.04.2018 17:30 | Romanovci | 0 : 3 | Borac | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Laminci
Laminci
|
29.04.2018 17:30 | Obradovac | 0 : 3 | Laminci | ||||||
Jablanica
Jablanica
|
|
Mladost
Seferovci
|
29.04.2018 17:30 | Jablanica | 4 : 0 | Mladost |
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Dobor
Modriča
|
29.04.2018 16:30 | Mladost(ST) | 5 : 2 | Dobor | ||||||
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Mladost(B)
Botajica
|
29.04.2018 16:30 | Zvijezda | 8 : 1 | Mladost(B) | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Partizan
Koprivna
|
29.04.2018 16:30 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Partizan | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Sloga 73 | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Posavina
Miloševac
|
29.04.2018 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Posavina |
Tavna
Banjica
|
|
Drina
Batar
|
29.04.2018 17:00 | Tavna | 2 : 3 | Drina | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Međaši
Međaši
|
29.04.2018 17:00 | Pobjeda | 4 : 0 | Međaši | ||||||
Bjeloševac
Bjeloševac
|
|
Modran
Modran
|
29.04.2018 17:00 | Bjeloševac | 6 : 3 | Modran | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Borac
Trnjaci
|
29.04.2018 17:00 | VSK | 1 : 3 | Borac | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
OFK Batković
Batković
|
29.04.2018 17:00 | Glogovac | 0 : 5 | OFK Batković | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
29.04.2018 17:00 | Kolektiv | 4 : 2 | Ljeskovac |
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
29.04.2018 17:00 | Magnojević 2001 | 8 : 0 | Sloga 94 | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Sava
Gradac
|
29.04.2018 17:00 | OFK Magnojević | 2 : 1 | Sava | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
29.04.2018 17:00 | Panteri | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
29.04.2018 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Koridor 2011 | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Polet
Mala Obarska
|
29.04.2018 17:00 | Građanski | 4 : 1 | Polet | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
29.04.2018 17:00 | Ljeljenča | 2 : 2 | Kovačići 08 |
Polet
Čović Polje
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
29.04.2018 11:00 | Polet | 1 : 2 | Budućnost Red Star | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
29.04.2018 11:00 | Borac | 0 : 2 | Bobetino Brdo | ||||||
Sloboda
Mrtvica
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
29.04.2018 11:00 | Sloboda | 3 : 7 | Mladost 2003 | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Mladost
Lončari
|
29.04.2018 11:00 | Sveti Jovan | 3 : 6 | Mladost |
Blatna
Blatna
|
|
Svodna
Svodna
|
29.04.2018 16:30 | Blatna | 0 : 6 | Svodna | ||||||
Omladinac
Draksenić
|
|
Moštanica
Božići
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac | 0 : 4 | Moštanica | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Rasavci
Rasavci
|
29.04.2018 16:30 | Rudar | 1 : 1 | Rasavci | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
29.04.2018 16:30 | Kiseljak | 1 : 4 | Berek 1975 |
Polet
Mali Sitneši
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
29.04.2018 16:30 | Polet | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Biseri
Lišnja
|
29.04.2018 16:30 | Crvena zemlja | 6 : 2 | Biseri | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Župa
Milosavci
|
29.04.2018 16:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Župa |
4. juli
Pojezna
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
29.04.2018 16:30 | 4. juli | 2 : 2 | Radnički | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
BSK
Bušletić
|
29.04.2018 16:30 | Zborište | 1 : 0 | BSK | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
Borac
Kotorsko
|
29.04.2018 16:30 | Željezničar | 1 : 2 | Borac | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Polet
Podnovlje
|
29.04.2018 16:30 | 27. Juli | 3 : 0 | Polet | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
29.04.2018 16:30 | Ozrenski sokolovi | 4 : 1 | Zadrugar |
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
Nacional
Bijeljina
|
29.04.2018 10:30 | Sloga 2 | 8 : 0 | Nacional |
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Lazarevica
Čengić
|
29.04.2018 10:30 | Buk | 3 : 0 | Lazarevica | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
29.04.2018 10:30 | Gorica | 6 : 1 | Mladen Perić | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
29.04.2018 10:30 | Sloga | 0 : 3 | Polet |
Čukarički
Beograd
|
|
Spartak
Subotica
|
29.04.2018 19:00 | Čukarički | 3 : 0 | Spartak | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
29.04.2018 16:00 | Napredak | 0 : 2 | Crvena zvezda | ||||||
Radnički
Niš
|
|
Voždovac
Beograd
|
29.04.2018 19:00 | Radnički | 3 : 0 | Voždovac | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Partizan
Beograd
|
29.04.2018 18:30 | Vojvodina | 2 : 1 | Partizan |
Zemun
Zemun
|
|
Mladost
Lučani
|
29.04.2018 16:00 | Zemun | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Radnik
Surdulica
|
29.04.2018 19:00 | Mačva | 2 : 1 | Radnik | ||||||
Rad
Beograd
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
29.04.2018 19:00 | Rad | 2 : 0 | OFK Bačka | ||||||
Javor
Ivanjica
|
|
Borac
Čačak
|
29.04.2018 19:00 | Javor | 3 : 0 | Borac |
Manchester Utd
Manchester
|
|
Arsenal
London
|
29.04.2018 17:30 | Manchester Utd | 2 : 1 | Arsenal | ||||||
West Ham
London
|
|
Manchester City
Manchester
|
29.04.2018 15:15 | West Ham | 1 : 4 | Manchester City |
La Coruña
La Coruña
|
|
Barcelona
Barcelona
|
29.04.2018 20:45 | La Coruña | 2 : 4 | Barcelona | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Eibar
Eibar
|
29.04.2018 18:30 | Valencia | 0 : 0 | Eibar | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Girona
Girona
|
29.04.2018 12:00 | Getafe | 1 : 1 | Girona | ||||||
Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
29.04.2018 16:15 | Alavés | 0 : 1 | Atlético Madrid |
Werder
Bremen
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
29.04.2018 18:00 | Werder | 1 : 1 | Borussia Dortmund | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
29.04.2018 15:30 | Mainz 05 | 3 : 0 | RB Leipzig |
Sampdoria
Genova
|
|
Cagliari
Cagliari
|
29.04.2018 15:00 | Sampdoria | 4 : 1 | Cagliari | ||||||
Atalanta
Bergamo
|
|
Genoa
Genova
|
29.04.2018 15:00 | Atalanta | 3 : 1 | Genoa | ||||||
Torino
Torino
|
|
Lazio
Roma
|
29.04.2018 20:45 | Torino | 0 : 1 | Lazio | ||||||
Bologna
Bologna
|
|
Milan
Milano
|
29.04.2018 15:00 | Bologna | 1 : 2 | Milan | ||||||
Fiorentina
Firenze
|
|
Napoli
Napoli
|
29.04.2018 18:00 | Fiorentina | 3 : 0 | Napoli | ||||||
Crotone
Crotone
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
29.04.2018 12:30 | Crotone | 4 : 1 | Sassuolo | ||||||
Verona
Verona
|
|
SPAL
Ferrara
|
29.04.2018 15:00 | Verona | 1 : 3 | SPAL | ||||||
Benevento
Benevento
|
|
Udinese
Udine
|
29.04.2018 15:00 | Benevento | 3 : 3 | Udinese |
Angers
Angers
|
|
Marseille
Marseille
|
29.04.2018 17:00 | Angers | 1 : 1 | Marseille | ||||||
PSG
Paris
|
|
Guingamp
Guingamp
|
29.04.2018 21:00 | PSG | 2 : 2 | Guingamp | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Toulouse
Toulouse
|
29.04.2018 15:00 | Rennes | 2 : 1 | Toulouse |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
29.04.2018 16:00 | Kiseljak | 0 : 2 | Novi Travnik | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
29.04.2018 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Podgrmeč |
Azot
Vitkovići
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
29.04.2018 16:00 | Azot | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Žepče
Žepče
|
29.04.2018 16:00 | Radnik | 2 : 0 | Žepče |
Seona
Seona
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
29.04.2018 17:00 | Seona | 2 : 1 | Dizdaruša | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Svatovac
Poljice
|
29.04.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Svatovac | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
29.04.2018 17:00 | Radnički | 1 : 2 | Gradina | ||||||
Bosna(M)
Mionica
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
29.04.2018 17:00 | Bosna(M) | 2 : 0 | Dinamo | ||||||
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Sloga
Tojšići
|
29.04.2018 17:00 | Bosna(K) | 3 : 2 | Sloga | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
29.04.2018 17:00 | Ingram | 0 : 3 | Lokomotiva | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Mramor
Mramor
|
29.04.2018 17:00 | Prokosovići | 4 : 3 | Mramor | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Priluk
Priluk
|
29.04.2018 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Priluk |
Stolac
Stolac
|
|
Posušje
Posušje
|
29.04.2018 17:00 | Stolac | 2 : 2 | Posušje | ||||||
Sloga(Lj)
Ljubuški
|
|
Cim
Cim
|
29.04.2018 17:00 | Sloga(Lj) | 3 : 2 | Cim | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Kamešnica
Podhum
|
29.04.2018 17:00 | Rama | 2 : 1 | Kamešnica | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Turbina
Jablanica
|
29.04.2018 17:00 | Klis | 2 : 0 | Turbina | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Sloga(U-DV)
Uskoplje-Donji Vakuf
|
29.04.2018 17:00 | Tomislav | 2 : 2 | Sloga(U-DV) | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
29.04.2018 17:00 | Branitelj | 2 : 1 | Brotnjo | ||||||
Neum
Neum
|
|
Grude
Grude
|
29.04.2018 17:00 | Neum | 5 : 1 | Grude |
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
29.04.2018 16:30 | Mladost 1938 | 0 : 3 | Mladost(P) | ||||||
Gomila
Stijena
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
29.04.2018 16:30 | Gomila | 3 : 0 | Željezničar | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Rudar
Kamengrad
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac 75 | 3 : 0 | Rudar | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Bajer 99
Velagići
|
29.04.2018 16:30 | Borac | 3 : 0 | Bajer 99 | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Mladost(V) |
Trešnjevka
Maoča
|
|
Koraj
Koraj
|
29.04.2018 17:00 | Trešnjevka | 3 : 0 | Koraj | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Mladost(P)
Puračić
|
29.04.2018 17:00 | Orahovica 74 | 2 : 1 | Mladost(P) | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Vražići 92
Vražići
|
29.04.2018 17:00 | Biberovo Polje | 0 : 2 | Vražići 92 | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
29.04.2018 17:00 | Doboj Istok | 1 : 1 | Gornji Rahić | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | Željezničar | ||||||
DSK
Devetak
|
|
Rijeka
Šerići
|
29.04.2018 17:00 | DSK | 3 : 0 | Rijeka | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Proleter
Slavinovići
|
29.04.2018 17:00 | Čelić | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Mladost(T)
Tinja
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
29.04.2018 17:00 | Mladost(T) | 3 : 1 | Mladost(K) |
Dubrave
Dubrave
|
|
Bok
Bok
|
29.04.2018 17:00 | Dubrave | 2 : 1 | Bok | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
29.04.2018 17:00 | Vitanovići 78 | 0 : 6 | Dragovoljac | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Hajduk
Orašje
|
29.04.2018 17:00 | Napredak | 4 : 2 | Hajduk | ||||||
Sloga(P)
Prud
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
29.04.2018 17:00 | Sloga(P) | 3 : 2 | Tramošnica | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Odžak 102
Odžak
|
29.04.2018 17:00 | Mladost(S) | 6 : 7 | Odžak 102 | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
29.04.2018 17:00 | Mladost(DS) | 4 : 1 | Sloga(T) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
HAŠK Napredak
Ulović
|
29.04.2018 17:00 | 19 srpanj | 2 : 1 | HAŠK Napredak |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Vis
Kosova
|
29.04.2018 17:00 | Novi Šeher | 2 : 2 | Vis | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Vareš
Vareš
|
29.04.2018 17:00 | Proleter | 2 : 3 | Vareš | ||||||
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Fortuna
Zenica
|
29.04.2018 17:00 | Zmaj | 4 : 0 | Fortuna | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Napredak
Šije
|
29.04.2018 17:00 | Stupčanica | 2 : 1 | Napredak | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Nemila
Nemila
|
29.04.2018 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Nemila |
Elektrobosna
Jajce
|
|
Mladost
Nević Polje
|
29.04.2018 17:00 | Elektrobosna | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Kreševo
Kreševo
|
|
Vlašić
Turbe
|
29.04.2018 17:00 | Kreševo | 0 : 3 | Vlašić | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
29.04.2018 17:00 | Kaćuni | 2 : 1 | Dnoluka |
Mošćanica
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
29.04.2018 16:00 | Mošćanica | 0 : 0 | UNIS | ||||||
Mladost
Župča
|
|
Igman
Ilidža
|
29.04.2018 16:00 | Mladost | 8 : 2 | Igman | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
29.04.2018 16:00 | Bojnik | 0 : 0 | Biser 96 | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
29.04.2018 16:00 | Butmir | 4 : 5 | Saobraćajac |
Kupres
Kupres
|
|
Drinovci
Drinovci
|
29.04.2018 17:00 | Kupres | 4 : 1 | Drinovci | ||||||
Šator
Glamoč
|
|
Šujica
Šujica
|
29.04.2018 17:00 | Šator | 4 : 0 | Šujica | ||||||
Junak
Srđevići
|
|
Rakitno
Rakitno
|
29.04.2018 17:00 | Junak | 4 : 0 | Rakitno |
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Šantići
Šantići
|
29.04.2018 17:00 | Brnjaci | 6 : 2 | Šantići | ||||||
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Karaula
Karaula
|
29.04.2018 17:00 | Bilalovac | 3 : 0 | Karaula | ||||||
Gorica
Guča Gora
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
29.04.2018 17:00 | Gorica | 6 : 1 | OFK Lugovi |
Sloboda
Kerep
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
29.04.2018 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | OFK Međiđa | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Posavina
Brod
|
29.04.2018 17:00 | Omladinac 68 | 4 : 1 | Posavina | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
OFK Vida
Vida
|
29.04.2018 17:00 | Ograđenovac | 3 : 1 | OFK Vida | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Polet
Palanka
|
29.04.2018 17:00 | Voćar | 1 : 0 | Polet | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Željezničar | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
29.04.2018 17:00 | 12 decembar | 4 : 1 | Graničar | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
29.04.2018 17:00 | Trebava | 3 : 1 | Napredak |
Turija
Turija
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
29.04.2018 | Turija | 6 : 1 | Bukovik | ||||||
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
29.04.2018 | Mladost(VB) | 2 : 0 | Stjepan Polje | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
29.04.2018 | BSK | 5 : 2 | Orahovica 77 | ||||||
Jedinstvo
Huskići
|
|
Mramor
Babice
|
29.04.2018 | Jedinstvo | 0 : 3 | Mramor | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Pribava
Pribava
|
29.04.2018 | Polet | 2 : 1 | Pribava | ||||||
Borac
Tabaci
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
29.04.2018 | Borac | 3 : 0 | Mladost(D) | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Sloga
Bikodže
|
29.04.2018 | Rudar | 2 : 0 | Sloga |
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Slatina
Bašigovci
|
29.04.2018 | Mladost 78 | 1 : 1 | Slatina | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
29.04.2018 | Omazići 1937 | 2 : 0 | Vrana | ||||||
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
29.04.2018 | Omladinac RMU | 2 : 1 | Mladost(GŽ) | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Mladost(S)
Solina
|
29.04.2018 | Rudar | 5 : 1 | Mladost(S) | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Grivice
Grivice
|
29.04.2018 | Srnica | 2 : 1 | Grivice | ||||||
Gornji Rainci
Gornji Rainci
|
|
Napredak
Tupkovići
|
29.04.2018 | Gornji Rainci | 4 : 2 | Napredak |
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Mladost
Domaljevac
|
29.04.2018 17:00 | Mladi zadrugar | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Ravne
Zovik
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
29.04.2018 17:00 | Ravne | 4 : 1 | OFK Brčko | ||||||
Korpar
Grebnice
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
29.04.2018 17:00 | Korpar | 4 : 1 | Dinamo 75 | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
Kostrč
Kostrč
|
29.04.2018 17:00 | Mladost | 0 : 5 | Kostrč |
Izbor
Brčko
|
|
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
29.04.2018 | Izbor | 9 : 2 | Rahićki ljiljani | ||||||
Majevica
Rašljani
|
|
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
29.04.2018 | Majevica | 3 : 0 | Zelinja 76 | ||||||
Brka 1948
Brka
|
|
Sloboda
Mujkići
|
29.04.2018 | Brka 1948 | 5 : 1 | Sloboda |
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
29.04.2018 | Bijeljevac | 3 : 4 | Kiseljak | ||||||
Pasci 78
Pasci
|
|
Husinski rudar
Husino
|
29.04.2018 | Pasci 78 | 2 : 4 | Husinski rudar | ||||||
Memići
Memići
|
|
Sapna
Sapna
|
29.04.2018 | Memići | 2 : 0 | Sapna | ||||||
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
29.04.2018 | Krušik | 4 : 2 | Spreča |
Konjuh
Kladanj
|
|
Oskova
Oskova
|
29.04.2018 | Konjuh | 3 : 1 | Oskova | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
29.04.2018 | Budućnost | 2 : 1 | Gornje Dubrave | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Bratstvo
Šišići
|
29.04.2018 | Metalac | 5 : 0 | Bratstvo | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
29.04.2018 | Jablanica | 4 : 3 | Toplice |
Škahovica
Škahovica
|
|
25 maj
Uroža
|
29.04.2018 16:30 | Škahovica | 2 : 0 | 25 maj | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Modrac
Modrac
|
29.04.2018 16:30 | Špionica 1953 | 2 : 2 | Modrac |
Monjare
Kološići
|
|
Porječani
Porječani
|
29.04.2018 | Monjare | 0 : 4 | Porječani | ||||||
Moštre
Moštre
|
|
Liješeva
Liješeva
|
29.04.2018 | Moštre | 0 : 3 | Liješeva | ||||||
Dijamant
Grđevac
|
|
Ljiljan
Zimča
|
29.04.2018 | Dijamant | 8 : 1 | Ljiljan | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Omladinac
Porjećani
|
29.04.2018 | Kralupi | 3 : 0 | Omladinac |
Velež
Mostar
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
29.04.2018 17:00 | Velež | 0 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.04.2018 14:00 | Sarajevo | 4 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
GOŠK
Gabela
|
29.04.2018 14:00 | Sloboda | 1 : 0 | GOŠK | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
29.04.2018 17:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Krupa |
Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
29.04.2018 12:00 | Kozara | 0 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
29.04.2018 12:00 | Krajina | 3 : 0 | Sloboda (MG) |
Goražde
Goražde
|
|
Rudar
Kakanj
|
29.04.2018 13:00 | Goražde | 0 : 1 | Rudar | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
29.04.2018 13:00 | Sutjeska | 2 : 4 | Novi Grad | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
29.04.2018 13:00 | Olimpik | 4 : 0 | Slavija | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
29.04.2018 13:00 | Bosna | 2 : 5 | Bosna Union |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
29.04.2018 13:00 | Kiseljak | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Travnik
Travnik
|
29.04.2018 13:00 | Iskra | 1 : 2 | Travnik | ||||||
Borac
Jelah
|
|
FK Vitez
Vitez
|
29.04.2018 13:00 | Borac | 1 : 0 | FK Vitez |
Čapljina
Čapljina
|
|
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
29.04.2018 13:00 | Čapljina | 0 : 1 | Sloga(DV-U) |
Gradina
Srebrenik
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
29.04.2018 12:00 | Gradina | 1 : 1 | Sloga(SH) | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
29.04.2018 12:00 | Budućnost | 8 : 0 | Napredak | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Drina
Zvornik
|
29.04.2018 12:00 | Radnički | 1 : 1 | Drina |
Sloga
Doboj
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
29.04.2018 12:00 | Sloga | 0 : 1 | Zvijezda | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
29.04.2018 12:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
29.04.2018 12:00 | Tekstilac Kort | 5 : 0 | Jedinstvo |
Vitez
Vitez
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
29.04.2018 16:30 | Vitez | 0 : 3 | Krupa | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.04.2018 17:30 | Borac | 1 : 1 | Široki Brijeg |
Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
29.04.2018 10:00 | Kozara | 0 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Sloboda(MG)
Mrkonjić Grad
|
29.04.2018 10:00 | Krajina | 3 : 0 | Sloboda(MG) |
Goražde
Goražde
|
|
Rudar
Kakanj
|
29.04.2018 11:00 | Goražde | 3 : 5 | Rudar | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
29.04.2018 11:00 | Sutjeska | 5 : 3 | Novi Grad | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
29.04.2018 10:00 | Olimpik | 3 : 1 | Slavija | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
29.04.2018 11:00 | Bosna | 0 : 0 | Bosna Union |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
29.04.2018 10:00 | Kiseljak | 10 : 1 | Radnik | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Travnik
Travnik
|
29.04.2018 11:00 | Iskra | 1 : 0 | Travnik | ||||||
Borac
Jelah
|
|
FK Vitez
Vitez
|
29.04.2018 11:00 | Borac | 5 : 0 | FK Vitez |
Čapljina
Čapljina
|
|
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
29.04.2018 11:00 | Čapljina | 1 : 1 | Sloga(DV-U) |
Gradina
Srebrenik
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
29.04.2018 10:00 | Gradina | 1 : 2 | Sloga(SH) | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
29.04.2018 10:00 | Podrinje | 0 : 5 | Zvijezda 09 | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
29.04.2018 10:00 | Budućnost | 11 : 0 | Napredak | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Drina
Zvornik
|
29.04.2018 10:00 | Radnički | 2 : 0 | Drina |
Sloga
Doboj
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
29.04.2018 10:00 | Sloga | 2 : 2 | Zvijezda | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
29.04.2018 10:00 | Bratstvo | 5 : 2 | Ilićka 01 | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
29.04.2018 10:00 | Tekstilac Kort | 6 : 0 | Jedinstvo |
Vitez
Vitez
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
29.04.2018 14:30 | Vitez | 1 : 3 | Krupa | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.04.2018 15:30 | Borac | 0 : 0 | Široki Brijeg |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
29.04.2018 10:00 | Borac | 8 : 0 | Sloboda |
Drina HE
Višegrad
|
|
Rudo
Rudo
|
29.04.2018 10:00 | Drina HE | 8 : 1 | Rudo |
Leotar
Trebinje
|
|
Sutjeska
Foča
|
29.04.2018 11:00 | Leotar | 1 : 2 | Sutjeska | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Mladost
Gacko
|
29.04.2018 11:00 | Velež | 0 : 9 | Mladost |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
29.04.2018 12:00 | Borac | 3 : 0 | Sloboda |
Leotar
Trebinje
|
|
Sutjeska
Foča
|
29.04.2018 10:00 | Leotar | 3 : 1 | Sutjeska | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Mladost
Gacko
|
29.04.2018 10:00 | Velež | 1 : 0 | Mladost |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Lokomotiva
Brčko-
|
29.04.2018 17:00 | Radnik Bumerang | 3 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
29.04.2018 17:00 | Iskra | 0 : 4 | SFK 2000 |
Gradina
Srebrenik
|
|
Fortuna
Živinice
|
29.04.2018 16:00 | Gradina | 1 : 1 | Fortuna |
Sokolac
Sokolac
|
|
Olimpik
Brčko
|
29.04.2018 12:00 | Sokolac | 3 : 0 | Olimpik |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Čelik
Zenica
|
29.04.2018 17:00 | Široki Brijeg | 13 : 0 | Čelik | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
|
Libero
Goražde
|
29.04.2018 16:30 | Mladost | 3 : 12 | Libero | ||||||
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Emina
Mostar
|
29.04.2018 17:00 | Željezničar 2011 | 0 : 10 | Emina |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
29.04.2018 17:00 | Brotnjo | 3 : 4 | Mostar SG Staklorad |
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
29.04.2018 | Izviđač CO | 27 : 25 | Vogošća Poljine Hills |
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Teslić
Teslić
|
29.04.2018 | Jedinstvo 2015 | 36 : 27 | Teslić | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
29.04.2018 | Bijeljina | 33 : 27 | Hercegovina |
Laktaši
Laktaši
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
29.04.2018 | Laktaši | 36 : 23 | Prijedor 2 | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
29.04.2018 | Kozara | 30 : 30 | Kozara Mlijekoprodukt 2 |
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
29.04.2018 17:00 | Radnik | 30 : 21 | Borac | ||||||
Borja
Teslić
|
|
Doboj
Doboj
|
29.04.2018 | Borja | 14 : 27 | Doboj |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Srbac
Srbac
|
29.04.2018 | Lokomotiva | 16 : 18 | Srbac |
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Mira
Prijedor
|
29.04.2018 | Knežopoljka | 35 : 41 | Mira |