1 : 1
1 : 0

Po bod Zvijezdi 09 i Slobodi

28.07.2018 Administrator DC

U drugom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine Zvijezda 09 i Sloboda su podijelili bodove, bilo je 1:1.

Sloboda je zaprijetila u uvodnim miutama utakmice preko Barabana koji je Å”utirao pored gola da bi domaća ekipa povela u 18. minuti susreta preko Anela Husića, nekadaÅ”njeg igrača Slobode koji je pobjegao svojim čuvarima po lijevoj strani i pogodio za vodstvo novog premijerligaÅ”a.

Tuzlaci su do izjednačenja rezultat stigli u 51. minuti preko rezerviste Muharema Ćivića koji je svega nekoliko minuta ranije uÅ”ao u igru čime je postavljen konačan rezultat utakmice, 1:1. Zvijezda je trenutno Å”estoplasirana ekipa na tabeli sa dva boda dok je Sloboda osma sa bodom iz dvije odigrane utakmice.

Zvijezda 09-Sloboda 1:1 (Husić 18'; Ćivić 51')

Zvijezda 09: Erić, Vejnović, KrajiÅ”nik, Husić, HuseinbaÅ”ić, Asentić, Filipović, Osmanagić, Vojinović, Å kahić, Babić.

Sloboda: Čokorilo, Terzić, Vasiljević, Salihović, Husejinović, Baraban, Ivetić, Livančić, Vidović, Hadžanović, Alispahić.