1 : 0

Novi trijumf Zvijezde 09

20.10.2018 Administrator DC

Zvijezda je pobjedom nad GOŠK-om 1:0 prepustila posljednju poziciju današnjem rivalu i napokon ne „drži fenjer“ u Premijer ligi BIH,

Domaći tim je na startu meča tražio penal nakon što je u kaznenom prostoru oboren Miljan Govedarica . Gosti su na početku pogodili dva puta stativ . Prvo je u petoj minuti Hasanović a zatim i Kulović.

Kazna za promašaje je došla u 17.minuti. Babić je ubacio loptu u šesnaesterac, onda je došla do Govedarice koji se odlično snašao.

Nakon primljenog gola Gošk je bio puno bolji rival , Zvijezda je pazila na svoj gol i prijetila iz kontri preko Miljana Govedarice. Pokušao je Predragović udarcem u 30.minuti.

U drugom dijelu gosti su imali više loptu u posjedu ali su domaći bili konkretniji , pa su prijetili preko Filipovića i Ćuluma . Na kraju nije bilo promjene rezultata pa su tri boda ostala u Ugljeviku.

Zvijezda 09 – Gošk 1:0