2 : 1
0 : 1
Utakmica zavrŔena
Ekipa Borca je uspijela stići do pobjede. Gubili su sa 0:1,ali su bili uporni i agreisvni i na kraju okrenuli na 2:1. Ovo je njihov drugi trijumf u novom Å”ampionatu Republike Srpske.
90'
Banjaluka. FiniÅ” susreta u Banjaluci. Borac i dalje pokuÅ”ava zatresti mrežu Plsinića,a Tekstilac zatvara sve puteve ka njegovoj mreći. I dalje je 1:1. Ipak uspijevaju u 85. minuti stići do gola domaći. Isplatila se upornost
85'
U Banjaluci je i dalje 1:1. Domać ipokuÅ”avaju stići do gola, tako i do vođstva,ali se gosti grčevito brane. Igra se 72. minut meča.
72'
Na Gradskom stadionu u Banjaluci rezultat je trenutno 1:1. Gosti poveli ,a domaćin poravnao.
60'
Fudbaleri Borca su stigli do poravnanja. Mrežu Plisnića je zatresao Žeravica.
49'
Nastavljena utakmica u Banjaluci. Nema promijene rezultata i dalje gosti vode sa 0:1.
48'
Glom Perića gosti poveli sa 0:1.
35'
Nema golova u Banjaluci.
20'
Banjaluka. Gradsko stadion. Gledalaca: Sudija: Draćen Marić (Bijeljina). BORAC: Trkulja, Bajić, Jakupović, Kajkut, Radulović, Čosić, Žeravica, Danilović, Burazor, Mazić, Aničić. Na klupi: Savatović, Šikanjić, Mojović, Dujaković, Batar, Čudić, Relji. Trener: Darko Vojvodić.
1'
Tekstilac: Plisnić, Marić, Jolović, Kovač, Đuričić, Maksimović, Duspara, Perić, Čorić, Komlenović, Kukić. Na klupi: Pećić, Vukdinović, Brković, Đekić, Simić, Vugdalić, Čorić. Trener: Marko Stojić.