Utakmica zavrŔena
Slavija doŔla do novih bodova. Porazila Sutjesku u Foči.
90 + 5'
Korner
Šćepanović se poigrao sa odbranom domaćih, nakon toga uposlio Babića,a on slabo tukao, pa je lopta otiÅ”la u korner. Iz ugla je Slavija loÅ”e odigrala.
65'
Crveni karton
Zbog drugog žutog kartona isključen Sekulović. Sutjeska nasatvlja sa dset igrača.
62'
Golom Aleksandra PuŔare Slavija vodi sa 1:2.
58'
Å ut na gol
Sjajno se Arbinja izborio za pozicju,a onda sa desetk metara Ŕutirao preko gola,.
51'
Zaustavno vreme
Butorović uspeÅ”niji ispred napadača domaćih.
45'
Poluvreme...
45'
Gužva pred golom Slavije. PokuÅ”avali su domaći do gola, pogodili i prečku,a lopta se odbila ka RaÅ”eviću koji matira Butorovića.
43'
Korner
Terenska inicjativa domaćina,ali bez rezultata.
40'
Žuti karton
Žuti Arbinja.
30'
Å ut na gol
Kokot prevario golmana Terzića, ali mu lopta beži ka korner liniji. Uspeo da je stigne, odlično sa puno felÅ”a poslao loptu ka golu,međutim Terzić se vratio i uhvatio loptu.
30'
Najabolji strelac Slavije Zoran Kokot matirao je golmana Terzića.Slavija vodi.
22'
Å ut na gol
Popovac iskosa sa desne strane, sam , neometan, Ŕalje loptu pored gola. Mogao je i proigrati nekog od saigrača.
9'
Sutjeska - Slavija Foča. Gradski stadion. Sudija: Rajko Đorđić ( Bijeljina). Sutjeska:Trener. Terzić, Mrgud, S.Pljevaljčić, RaÅ”ević, A. Ivanović, Sekulović, Okuka, M. Ivanović, Mulić, O.Pljevaljčić, Milić, Na klupi: Krnojelac, KrajiÅ”nik, Lukić, Filipović, Radović, V. Ivanović, Elez. Miljan Radanović.
1'
Slavija: Butorović, Cicović, N. PuÅ”ara, Babić, Kokot, Popovac, Šćepanović, Žugić, Arbinja, M. Lalović, A. PuÅ”ara. Na klupi: Nedžibović, Bojanić,T. Lalović, Stevanović, Jplović, Čosić, Minić. Trener:Goran Simić.