76'
Penal
1-2 Šuka N. sa jedanaest metara.
54'
Kontra Modriče, sam pred Ilića izlazi jedan igrač gostiju, ovaj brani, odbrana izbacuje u korner, najviši je Trifković i postiže gol za izjednačenje
52'
Šut na gol
Uzvraća Modrića, sa 16. metara glavom pored gola Ilića jedan od napadača gostiju šalje loptu ,nakon prekida.
51. '
Šut na gol
Dobar pokušaj Jandrića glavom nakon kornera, golman brani
49'
Kraj poluvremena, Kozara mnogo bolja, uprkos nevremenu i raskvašenom terenu, 1-0
45'
Šut na gol
Radoja odlično šutira sa dvadeset metara, ali pogađa prečku
32'
1-0 Aleksandar Kondić
25'
Šut na gol
Najbolja šansa na utakmici do sad, Glišić s lijeva ulazi i šesnaesterac, jako šutira, ali golman izbacuje u korner
22'
Šut na gol
Pokušava Kozara iz prekida, Modriča uzvraća iz kontre preko Šuke, ali Ilić izbacuje u korner
16'
Igra se dok traje prolom oblaka. Prva prilika za Kozaru, Lolić poslije prekida u peterac, ali Raspudić ne zahvata najbolje loptu.
10'
Kozara Gradiška - Modrića Alfa Gradiška. Stadion: Kozare. Sudija: Dražen Marić (Bijeljina). Kozara:I lić, Komljenović, Raspudić, Lolić, Radoja, Glišić, Jandrić, Novaković, Bunić, Kondić, Paštar. Na klupi: Dončić, Petrović, Šakić, Kremenović, Petković, stjepanović, Ninković. Trener: Vule Trivunović.
1'
Modriča Alfa: Triić, Lazareski, Šekić, Lukić, Osmić, Tadić, N. Prljeta,Zlatković, Šuka, Kojić, Trifković. Na klupi:Maslić, Malbaša, Purić,Bamburić, R. Prljeta,Perić, Trener: Mirko Stojić.