1 : 0
Utakmica završena
Završeno. Tim Vulerta Trivunovića zabilježio trijumf od 2:0.
90+4'
Golom Šakića tim Kozare je na svom terenu poveo protiv Slobode iz Mrkonjoić grada sa 2:0.
53. minut '
Šut na gol
Fudbaleri Sloboda izašli su sam pred Ilića, ovaj izbacuje loptu u korner.
38. minut'
Šut na gol
Minut kasnije Petković glavom preko gola nakon kornera.
37.minut '
. Odličan prodor Petrovića koji predaje loptu Glišiću, ovaj vara čuvara i sa petnaest metara sa lijeve strane ivice šesnaesterca šutira u kontra rašlje gola slobode za 1-0
36. minut '
Korner
Dva kornera za redom za Slobodu, pa pokušaj 16 meetara, ali neprecizno, daleko od gola.
19. minut '
Šut na gol
Ponovo Radoja iz slobodnjaka pored stative, sa otprilike dvadeset metara, nakon što je srušen Glišić.
14. minut '
Šut na gol
Uzvraća sloboda preko Savanovića iz slobodnog, sada Ilić izbacuje u korner.
3. minut '
Šut na gol
Radoja iz slobodnog udarca šutira pored stative.
2.minut '
Završeno je prvo poluvrijeme utakmice 6. kola I lige Republike Srpske FK Kozara (Gradiška) – Sloboda (Mrkonjić Grad). Nakon prvih četrdeset i pet minuta igre, rezultat 1-0, strelac Glišić Dejan
KOZARA - SLOBODA MG Sudija: Vojislav Vuković (Brčko) Pomoćnici: Davor MAksimović i Milan Todorović (oba Doboj) Četvrti sudija: Mladen Mirić (Bijeljina) Delegat: Mlađan Vidačković (Banja Luka) Kontrolor suđenja: Duško Joškić (Prijedor)
Ilić, Petrović, Šakić, Radoja, Kremenović, Glišić, Jandrić, Bunić, Stjepanović, Kondić, Paštar. Na klupi: Dončić, Komljenović, Raspudić, Lolić, Novaković, Petković, Ninković. Trener: Vule Trivunović.
Modić, Adn.Ljutić, Lazendić, Peno, Savanović, Gračanin, Vidović, Vučković, Adm. Ljutić, Sladojević, Malinović. Na klupi: Kesić, Perišić, Šamara, Crnomarković, Srndović, Mitrić. Trener: Željko Vranješ.