Zanimljivo, da isključeni igrači Slobode i Borca Savanović i Mojović jedan pored drugog prate nastavak susreta.
Izmena
U igru je uÅ”ao Adnan i Ljutić umjesto Branka Pene.
63.minut '
Žuti karton
Domaći protestvuju na suđenje glavnog sudije Jove Karića. Žuti je dobio Malinović.
62. minut '
Borac ima posjed lopte.Sloboda stvorila viŔe izglednih prilika za pogodak.
53. minut '
Å ut na gol
Å ansa za Slobodu. Srndović Å”utira preko gola.
52. minut '
Evrogol Aničića za voÅ”stvo Borca od 0:1.
47.minut '
Å ut na gol
Odmah Å”ansa za Borac. Kasni Mojović na dobar centarÅ”ut Jakupovića.
25.minut '
Å ut na gol
Šansa za Slobodu, kontranapad Savanović za Srndovića koji se ne snalazi iz 5 metara.
24. minut '
Blaga inicijativa Borca,ali bez prilika za pogodak.
17.minut '
Å ut na gol
Å ansa za Slobodu Savanović Å”ut sa ivice kaznenog prostora, brani golman Trkulja.
5.minut '
Sloboda MG - Borac Banjaluka Krupa. Stadion Krupe na Vrbasu. Sudija: Jovo karić (Trebinje), pomoćnici: Đorđe Grubačić (I. Sarajevo), Stefan TeÅ”anović (I. Sarajevo). Četvrti sudija: Slavoljub Gogić (I. Sarajevo)Delegat:Goran Mikanović (Prijedor). kOntrolor: RadiÅ”a Vrhovac ( LaktaÅ”i).
1 Srđan Modić, 7 Ognjen Dučić, 8 Branko Peno, 10 Mihajlo Savanović, 13 MiloÅ” Crnomarković,15 Vačldan Gračanin, 16 Nemanja Vidović, 19 Admir Ljutić, 20 Bojan Sladojević, 21 Srđan Malinović. Na klupi: 12 Milan Kesić, 5 Adnan Ljutić, 11 Zoran Å amara, 18 Pero Vučković, 22 DuÅ”ko Mitrić. Trener: Željko VranjeÅ”.
1 Nemanja Trkulja, 5 Delimir Bajić, 6 Demir Jakupović, 7 SaÅ”a Kajkut, 10 Aleksandar Radulović, 11 Đorđe Ćosić, 18 Nikola Mojović, 21 Vladan Danilović, 22 Bojan Burazor, 23 Nikola Mazić, 33 Igor Aničić. Na klupi: Marko Savatović, 4 Vladimir Arsić, 8 Milan Å ikanjić, 14 SiniÅ”a Dujaković, 24 Bojan Batar, 55 MiloÅ” Čudić, 99. Stefan Trivan. Trener: Darko Vojvodić.
Nakon vođstva Borca u dva navrata je Sloboda ima prilike, ali nije bilo gola. ZavrÅ”eno je prvo poluvrijeme. Borac vodi.