2 : 0
0 : 0
Utakmica završena
Tim Borca slavio sa 2:0 protiv Sloge.
Stefan Dujaković je pogodio za 2:0. Prevario je Bodirogu. Očekivao je golamn gostiju centrašut,a Dujaković iskosa šutirao i pogodio.
86. minut '
Kako se bližio kraj susret tako je rasla i tenzija na terenu, pa je bilo nekog naguravnja među igračma, ali se sve ipak brzo smirivalo, a Sloga je iako sa igračem manje krenula u ofnazivu. Imali su odličnu priliku u 83. minitu, ali je udarac glavom Komarčevića lako zaustavio Savatović.
Šut na gol
Imao je Komarčević odličnu priliku,a ali se u momentu kada je trebao šutnuti loptu okliznuo i nije bilo gola.
64. minut '
Šut na gol
Još jednom je probao Saša Kajkut i opet je bolji bio Bodiroga.
63. minut '
Žuti karton
Burazor zaradio žuti karton.
60. minut '
Pogodio je Jakupović. Pobehgao je trojici igrača I onda lagano matirao Bodirogu. Borac je bio toliko dominantniji da je gol praktično visio u vazduhu.
59. minut '
ofanzova tma Borca se isplatila. Jakupović je pogodio,
59. minut '
Šut na gol
Ofanziva Borca se pojačava, pa je u dve dobre pozicije bio Aničić. Prvo je u 54. Minuti glavom slabo tukao,a onda u 55. Sa pet metara poslao loptu preko gola. Sloga, sa igračem manje je pala fizički.
54. minut '
Korner
Mogao je u 51. minuti bolje da reaguje Vladan Danilović, ali je glavom nakon ubacivanja iz ugla, na drugoj stative loše tukao.
51. minut '
Korner
Tim Borca je krenuo veoma ofanzivno i agresivno. Imali su dva kornera na samom startu, da bi i Stefan Dujaković probao glavom. Nije pogodio.
48. minut '
Nastavlja se derbi u Banjaluic.
46. minut '
Zaustavno vreme
Kraj prvog dela meča. Nema golova. Ostalo je 0:0.
45 +3'
Tvrda utakmica. Igra se nadoknada od tri minute.
54+3'
Dosta mirna završnica prvog dela meča.
45. minut'
Žuti karton
Igrač Sloge Ristić dobio je drugi žuti karton i mora u svlačionicu. crveni karton.
40. minut.'
Šut na gol
Sa nekih 25. metara probao je Radulović,ali nema opasnsti po Bodirogu. Sloga s eogranilila na kontranapade.
35. minut '
Šut na gol
Kapietn Borca Saša Kajkut s enašao u doboj prilici ,ali je Bodiroga bio uspšeniji.
31. minut '
Žuti karton
Opemnu od sudije Gigovića dobio je igrač Sloge Ristić
Povređen je bio Nemanja Matović,ali je sve brzo rešeno. Nastavlja on meč
U jednom duelu igrač gostiju je ostao ležati na travi. Bio je u besvesnom stanju pa su u teren utrčali lekari oba tima. Na svu sreću brzo se podigao i nadamo se da će sve biti u najboljem redu.
29. minut'
Jedan mirniji period derbija. Igra se na sredini treba.
25. minut '
Šut na gol
Volej Komarčevića posle sjajnog centaršuta Nikolića, sa desne strane, pogodio je spoljni deo mreže.
12. minut '
Šut na gol
Pokušali su gosti u 10. minuti da dođu do vođstva. Udarac Komarčevića je zaustavio Savatović.
10. minut '
Korner
Tim domaćina je ušao mnogo agresivnije u utakmicu. Izveo je već dva kornera.
4. minut.'
Šut na gol
Probao je Saša Kajkut,ali je Bodiroga posla loptu u korner.
4. minut '
Počela utakmica na Gradskom stadionu. Kao što smo rekli samo 200 ljubitelja fudbala.
1. minut '
Na Gradskom stadionu, po idelanom vremenu jedva 200 navijača. Očajna poseta na derbiju možda i šampionata.
Bodiroga,Matović, Panić, Arnautović, Nikolić, Komarčević, Lekanić, Ristić, Marković, Delić, Mihajlović. Na klupi: Savić, Karaman, Vasić, Labović, Klasanović, Miljković, Macanović. Trener: Dragan Mićić.
Savatović, Jakupović, Kajkut, Radulović, Ćosić, Si. Dujaković, Mojović, Danilović, Burazor, Mazić, Aničić. Na klupi: Trkulja, Šikanjić, St. Dujaković, Batar, Čudić, Reljić, Trivan. Trener: Darko Vojvodić.
Banjaluka.Gradski stadion. Sudija: Miološ Gigović (Gradiška).