1 : 0
Nakon kornera strijelac za Slobodu bio je Crnomarković.
72 .minut '
Penal
Derventa. Od 67. minute iz jedanaesterac Tekstilac vodi sa 3:0 Siguran sa 11 metara bio je Perić.
67. minut '
Gol....2:O za Tekstilac igrao se 61.minut nakon kornera Jolović glavom Å”alje loptu u lijevi ugao gola Slobode.
61. minut '
Å ut na gol
Tekstilac u idealnoj prilici, udarac Perića brani gostujuci golman Modić.
56. minut'
Å ut na gol
Odlična prilika za Slobodu, udarac PeriÅ”ića zavrÅ”ioje preko gola Tekstilca.
55. minut'
Poluvrijeme u Derventi.
45. minut '
Å ut na gol
Malo je nedostajalo da Tekstilac udvostruči prednost, Nakon dobre akcije domaćeg tima Å”utirao je Duspara ,ali se odličnom intervencijom istakao gostujuci golman Modić.
39. minut '
Gooooollllll Tekstilac-Sloboda 1:0 u 34 .minutu Susakovic je presjekao akciju gostiju ,uzeo loptu i sam se uputio prema golu ekipe iz Mrkonjić Grada, Å”utirao sa desetak metara i zatresao mrežu Slobode.
34. minut '
Å ut na gol
Odlična prilika za goste iz Mrkonjić Grada. Dučić iskosa sa dvdesetak metara pogodio prečku domaćeg gola.
12,.. minut '
Derventa. Gradski stadion. Sudija: Mladen Mirić ( Bijeljina). Pomoćnici: Milan Dujaković (Banjaluka), Gojko Crnobrnja (Banjaluka). Četvri sudija: Velibor Gigović (GradiÅ”ka). Posmatrač suđenja: DuÅ”ko Pekija ( Prijedor), Delegat: Gradimir Stojanović (Foča).
Dejan Plisnić, DuÅ”an Marić, Dragan Jolović, Aleksandar Kovač, SlaviÅ”a Maksimović, Zlatko Duspara, Ozren Perić, Igor Susaković, Dejan Ćorić, Vladanko Komlenović, MiloÅ” Kukić. Na klupi: Dražen Vukadinović, Dejan Đekić, SiniÅ”a Simić, Benjamin Vugdalić, Dajan Ćorić, DuÅ”ko Pećić. Trener: Igor Janković.
SrđanĀ Modić, Adnan Ljutić, Ognjen Dučuć, Branko Peno, Radovan PeriÅ”ić, Å amara Zoran, MiloÅ” Crnomarković, MiloÅ” Srndović, Pero Vučković, Bojan Sladojević, SrÅ”an Malinović. Na klupi: Milan Kesić, Admir Ljutić. Trener: Željko VranjeÅ”.
Slobodan udarac
Trijumf domaćina sa 3:1.

Jolović kao mladić (video)

29.09.2018 Slađan Jeremić

DERVENTA ā€“ Tekstilac je ostvario važnu domaću pobedu. Savladana je Sloboda pristojnim rezultatom, ali on je mogao biti i uverljiviji. Srljali su domaći fudbaleri, zaboravivÅ”i da svaka prilika u fudbalu nije pogodak. Ipak, postigli su ih u ā€žsvojeā€œ vreme i zasluženo slavili. Najbolji pojedinac susreta bio je Dragan Jolović koji i u 43.godini života igra na nivou prvoligaÅ”kih očekivanja.

Sloboda anemična, sa kratkom klupom, bez svežine i daha. NiŔta viŔe i nisu mogli ostvariti.

Ā

Tekstilac ā€“ Sloboda 3:1 (1:0)

Stadion: Gradski. Gledalaca: 200. Sudija: Mladen Mirić(Bijeljina) 7. Strelci: Susaković u 34., Jolović u 61., Perić(11 m) u 66.minutu za Tekstilac, a Crnomarković u 72.minutu za Slobodu. Žuti kartoni: Marić, De.Ćorić, Đekić, Susaković(Tekstilac), Sladojević, Malinović(Sloboda).

TEKSTILAC: Plisnić 7, Marić 7, Jolović 7.5, Kovač 7, Maksimović 7, Duspara 7(od 78.min.Đekić -), Perić 7, Susaković 7.5, De.Ćorić 7(od 86.min.Simić -), Komlenović 7, Kukić 7(od 74.min.Vukadinović -).

SLOBODA: Modić 6, Adm.Ljutić 5.5, Dučić 5.5, Peno 5.5, PeriÅ”ić 5.5, Å amara 5(od 70.minAdn.Ljutić -), Crnomarković 6.5, Srndović 5.5, Vučković 5.5, Sladojević 5.5, Malinović 5.5.

Igrač utakmice: Dragan Jolović(Tekstilac) 7,5.