Šut na gol
Velika prilika za Radovanovića. Ne pogaša.
90.minut '
Šut na gol
Prekid u Istočnom Sarajevu. Slavija je postigla gol, sudija pokazao na centar, da bi nakon toga svirao prekršaj za Željezničar. Jedan igrač tima iz Banjaluke je bio u duelu sa Igorom Radovanovićem, da bi nakon što je prišao igraču Željezničara poništio gol. Strelac je bio Nemanja Pušara.
83.minut '
Korner
Mogao je Šćepanović glavom,ali je Avdukić zaustavio udarac.
77.minut '
Šut na gol
Imao je Vučina Ščepanović sjajnu priliku sa 2:1. Lopta je fijuknula pored stative Avdukića. PŠritiska domaćih igrača.
73.minut '
Šut na gol
Preslikana akcija. Popovac prolazi po desnoj strani, vraća povratnu Nemanji Pušari, on slabo tuče. Nema opasnosti po Avdukića.
70.minut '
Šut na gol
Nesporazum u odbrani Slavije ne koriste igrači Željezničara.Sa same gol linije Aleksandar Pušara je izbacio loptu u polje.
66.minut '
Šut na gol
Sjajan udarac Srđana Ružičića iz slobodnjaka. Butorović šalje loptu u korner.
58.minut '
domaćin zasluženo dolazi do poravnanja. Strelac Vučina Šćepanović. Asistent Nemanja Pušara.
53.minut '
Šut na gol
Dobra prilika za Slaviju,ali je Avdukić spretan. U nastavku akcije sudija svira igranje rukom igrača Slavije.
42.minut '
Šut na gol
Veliku priliku propustio je Tihomir Lalović. Sa dva metra je loše šutirao.
34.minut '
Veliku greškiu odbrane Slavije kaznio je Igor Kuzmanović.
7. minut '
Šut na gol
Dobro ubacivbanje iz slobodnog udarca Regoje, Avdukić hvata ispred Arbinje.
2.minut '
Slavija - Željezničar Sport tim Istočno Sarajevo. Stadion: SRC Slavija. Sudija: Velibor Gigović (Gradiška). Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška), Danijel vidović ( Srbac). Četvrti sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor). Posmatrač suđenja: Zoran Taborin (Zvornik). Delegat: Milorad Pisić (Zvornik).
Butorović, M. Lalović, Ciciović, Regoje, A. Pušara, N. Pušara, Babić, Šćepanović, Arbinja, T. Lalović, Taušan. Na klupi: Nedžibović, Ćosić, Radovanović, Popovac, Bojanić, Stavanović, Minić. Trener: Goran Simić.
Avdikić, Čolić, Malić, Babić, Knežević, Kulenović, Bosančić, Marković, Vučkić, Ružičić. Na klupi: Ćeteković. Kačavenda, Baštić, Gvozdenović, Jovandić, Vukelja, Kalabić. Trener: Zoran Ćurguz.
Počela utakmica u Istočnom Sarajevu.
Popovac probio po desnoj strani, odigrao Pušari, a on slabo tukao. Avduikić lagano uhvatio loptu,.
Sudija Gigović od utakmice napravio cirkus. lopta je pogodila jednog igrača Želje u ruku, on nije ništa svirao. Izazvao bijes i igrača i navijača Slavije.