3 : 0
1 : 0
Å ut na gol
Golman gostiju odlično reagova u dva navrata, prvo odbranio Å”ut RaÅ”evića a potom i Vida Ivanovića.
80.minut'
Å ut na gol
Udarac RaÅ”evića krajnjim naporom je odbranio golman Modić i loptu izbio u korner.
67.minut'
Odlična akcija domaćeg tima. Sekulović se najbolje snaÅ”ao pred golom Slobode i savladao nemoćnog Modića.
56.minut'
Oodlično ubacivanje KrajiÅ”nika sa lijeve strane, u pogodak je udarcem glavom pretvorio RaÅ”ević.
54.minut'
Å ut na gol
Prvi Å”ut na gol Sutjeske gosti su uputili u 51 minutu , udarac Malinovića odbranio je Terzić.
51.minut'
Å ut na gol
Sutjeska ponovo u dobroj prilici. Šut Sekulovića izblokiralli gostujući fudbaleri.
43.minut'
Nakon kornera gostujući igrač Sladojević nespretno je reagovao pred svojim golom i ubacio loptu u sopstvenu mrežu.
41.minut'
Å ut na gol
Slobodan udarac za Sutjesku, sa 18 metara izveo KrajiŔnik njegov Ŕut zavrŔio pored gola.
38.minut'
Å ut na gol
Najbolja prilika u dosadaÅ”dnjem dijelu utakmice. Nakon kornera Mulić pogadja stativu gola Mrkonjičana.
32.minut'
Dobro ubacivanje Okuke i smuÅ”enost odbrane Slobode nije uspio da pretvori u pogodak RaÅ”ević.
20.minut'
Å ut na gol
Odličan udarac Okuke, sa ivice Ŕesnaesterca zavrŔava koji centimetar pored stative gola Slobode.
12.minut'
Å ut na gol
Udarac domaćeg igrača Vida Ivanovića sa 16 metara zavrÅ”io pored gola.
7.'
Å ut na gol
Nakon slobodnog udarca za domaći tim koji je izveo KrajiÅ”nik pred golom gostiju glavom Å”utirao Mrgud, dobro intervenisao Modić.