1 : 1
1 : 0
Domaćin dolazi do prednosti.Sa lijeve strane iskosa Å”utira Mujo Mujagić i fenomenalnim Å”utom pogađa lijevi gornji ugao golmana Slavije.
30.minut'
Å ut na gol
Nespretna reakcija igrača Rudara, u sesnaestercu. Nisu to iskoristili gostujući fudbaleri.
15.minut '
Å ut na gol
Å ansa za Slaviju, dubinska lopta po zemlju, u Å”esnaesterac Rudara. Domaći nisu pratili akciju, samo desetinku sekunde golman Rudara je bio brži od igrača Slavije.
13.minut'
OpŔti utisak: Rudar vodi 1:0, ali bez ijedne stvorene izgledne Ŕanse za gol. Slavija igrala otvoreno, bila mnogo konkretnija, ali bez realizacije.
Izmena
IzaÅ”ao Kentaru, uÅ”ao Jolović.
Slavija ne koristi veoma izglednu Å”ansu za poravnanje. U Å”esnaestercu Rudara nekoliko puta su Å”utirali, da bi na kraju golman Hamzabegović odbranio udarac.
Izmena
Igru napustio Stefan Arbinja, uÅ”ao Igor Radovanović.
Gosti stižu do poravnanja, Gol je postigao Kokot.
Utakmica zavrŔena
ZvrŔeno.
Sudija: Mario Jelić (Banjaluka). Pomoćnici: Tomislav Gračanin (Banjaluka), Milan Dujaković (Banjaluka). Četvrti sudija: Ognjen Vlajić (Banjlauka). Posmatrač suđenja: SiniÅ”a Radić (LaktaÅ”i). Delegat: Jovica Đokić (Bijeljina).
Hamzabegović, Lezić, Živanić, Dizdarić, Gavranović, Pekija, Kukavica, Mrkić, Mujagić, Marić, Davidović.
Butorović, Rizvanović, Cicović, A. PuÅ”ara, N. PuÅ”ara, Kokot, Šćepanović, Bojanić, Arbinja, Lalović, Kentaro.
Prve minute u Prijedoru u fazi ispitivanja, ali i pokazatelj da Slavije želi bodove u Prijedoru.
U prethodnih 20 minuta utakmice, Slavija opasnija, konkretnija i pokazuje viŔe želje da dodje do bodova.