Glišic prodor sa centra, ali sut pored gola
Šakić sam pred Avdukičem,ali pokušava da dribla i stopostotna šansa propada
71.minut'
Šut na gol
Odkična šansa Lolića tek što se krenulo sa centra.Avdukić siguran.
46.minut'
Kukić nakon centaršuta Lolića skače i glavom šalje loptu kraj nemoćnog Avdukića u mrežu Željezničara za vođstvo Kozare od 1-0
26.minut '
Šut na gol
Novaković u prodor u sa lijeve strane, ali je udarac izblokiran
19.minut'
Šut na gol
Kukić izlazi sam pred Avdukića, ali ovaj brani i izbija loptu u korner
15.minut'
Početno ispitivanje snaga između dva šesnaesterca bez uzbuđenja
5.minut'
Žuti karton
Požutio je igrač gostiju Luka Kulenović
Upravo je počelo je drugo poluvrijeme utakmice 21. kola I lige Republike Srpske FK Kozara (Gradiška) - Željezničar Sport team (Banja Luka). Od 27.minuta Kozara golom Kukić Miloša vodi sa 1-0
Crveni karton
Željezničar sa igračem manje. Isključen Šaula.
Šut na gol
Raspudic glavom nakon centaršuta Lolića,Avdukić sigurno hvata.
Zaustavno vreme
Još tri minute igre.
Utakmica završena
Pobjeda Kozare.
Sudije: Vojislav Vukopvić (Brčko),. Pomoćnici: Zoran Radaković (Prijedor), Goran Ilinčić (Prijedor). Ćetvrti sudija: Velimir Drinić (Modriča). Posmatrač suđenja: Zoran Taborin (Zvornik), Delegat: Dragan Ančić ( Prnjavor).
Modić, Komljenović, Raspudić, Maksimović, Lolić, Kukić, Glišić, Gavrić, Novaković, Kondić, Kukavica Na klupi su: Dončić, Petrović, Šakić, Jandrić, Ostojić, Petković, Bunić
Avdukić, Babić, Šaula, Tripić, Lazareski, Blagojević,Lukić, Todorović, Trivan, Jaćimović, Trifković, Radić, Vejnović, Kojić Na klupi su: Maslić, Karamanović, Miljević, Adžić, Maslić, KostadinovićKnežević, Kulenović, Bosančić, Marković, Jovandić, Kuzmanović, Petrović, Vukelja