2 : 3
2 : 2
Kazna stigla za promašaje, Ljubić u 86.minutu poveo sa 3:2, strelac Boris Jagodić.
86'
55..minut utakmice u Vranjaku. U nastavku mreže miruju.
55. minut '
Poluvreme u Vranjaku.
45.minut '
Ljubić je ponovo izjednačio. Sada je pogodio Duško Subić. U 35.minutu je 2:2.
35.minut '
Penal
Ratko Dudić je strelac za Vranjak, domaćin vodi sa 2:1.
30.minut '
Dva minuta kasnije kažnjeni su promašaji kada je Edhem Fehratović šutirao iskosa sa leve strane i pogodio suprotni gornji ugao gola domaćih.
13'
Šut na gol
U 11.minutu zavidno fudbalsko znanje ispoljio je Dejan Vidović. Napadač Vranjaka priuštio je praznik za oči, oslobodio se dva čuvara, a potom šutirao sa 12 metara i loptu poslao pored praznog gola.
11'
U 6.minutu utakmice Spasoje Savkić je iz dve reakcije matirao golmana Prnjavorčana. Dakle, Vranjak vodi sa 1:0.