Golom Blagojevića ekipa Glasinca povela na svom terenu.
Novi pogodak Blagojevića. Glalsinac ima plus dva.
Razgoropadio se Glasinac. Treći gol postigao je Bojan Lukić.
Na Bari novi gol. Jovanović je postigao peti pogodak za Glasinac.
Rogatičani dolaze do gola i smanjuju na 5:1.

Glasinac siguran na Bari

05.05.2019 Administrator DC

Kišu golova na Sokocu pratila kiša

U okviru 25. kolu Druge lige Republike Srpske – grupa „istok“ Glasinac 2011 je danas, lakše nego što se očekivalo, savladao rogatičku Mladost rezultatom 5:1 (4:0).

Po natopljenom terenu i u većem dijelu izuzetno kišnom vremenu, Glasinac sje bolje otvorio meč i već u 6.minutu došao u vođstvo preko Blagojevića. Isti igrač je petnaest minuta kasnije duplirao prednost Glasinca.

Do poluvremena viđena su još dva pogotka u mreži Rogatičana. Najprije je Lukić u 41.minutu iz opravdano dosuđenog jedanaesterca uvećao prednost Glasinca, da bi Pejanović evrogolom sa preko 25 metara odveo Sokočane na nedostižnih 4:0.

U drugom poluvremenu, viđena su još dva pogotka. Rezervista Jovanović nakon solo prodora povećava na 5:0, dok utješni pogodak za Mladost u 75.minutu postiže Miličević, sjajnim udarcem sa 20 metara.