23.02.2019 18:30
1 : 4

PL: Palas ubjedljiv, pogodak i Milivojevića

23.02.2019 Đ. Malešević

Fudbaleri Kristal Palasa savladali su Lester u gostima sa 4-1 u 27. kolu Premijer Lige.

Prvo poluvrijeme nije bilo zanimljivo. Jedini pogodak vidjeli smo u završnici prvog poluvremena a gol za vodstvo Palasa dao je Batšuai. Drugo poluvrijeme bilo je zanimljivije. Lester je preko Evansa izjednačio a onda je uslijedio potop Lestera.

Prvo je Vilfred Zaha na asistenciju Mekartura pogodio za 2-1. Potom je sudija dosudio jedanesterac za Palas. Siguran sa bijele tačke bio je naš Luka Milivojević. U završnici susreta Palas je dao i četvrti gol a strijelac je bio ponovo Zaha za konačnih 4-1.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Leicester Crystal Palace