3.set
25 : 15

Majevica previsoka za Gačane

12.10.2018 Administrator DC

Novajlija u Premijer ligi Majevica iz Lopara je pred svojim navijačima večeras porazio tim Gacak sa 3:0. Prvi i treći set su domaći lagano dobili, dok je najneizvjesnija borba viđena u drugom setu. Domaći su ga dobili na razliku. Očigledno je taj set iscrpio goste, prije svega psihički, pa je došlo do njihov velikog pada u trećem setu.

Majevica - Gacko 3:0 (25:18,26:24,25:15)

Majevica Lopare:Milan Boršner, Jopvo Bijelović, Jovan Mijatović, David Poletan, Dallibor Radić , Blagoje Savić, Nikola Tomić, Stevo Živković, Nikola Stoković.Trener: Dalibor Mićić. Pomoćni trener: Tomislav Simikić.

Gacko Gacko:  Slobodan Rončević, Mihailo Mihić, Vladan  Buha, Nenad  Milidragović, Danilo Vuković,Milan  Bošković, Trifko Slijepčević , Mitar  divljan.Trener: Milan Bošković, Pomoćni trener: Milan Gutović.