3.set
13 : 25

Bl Volej dočekao Jedinstvo

06.03.2019 Administrator DC

Večeras se u Banjaluci igra meč 18.kola Premijer lige BiH za odbojkašice. Domaći Bl Volej je dočekao Bimal Jedinstvo. Pratićemo kretanje rezultata na ovom susretu.

Bl Volej: Tijana Đapa, Tamara Đapa, Marijana Savić, Sara Marković, Sonja Vujmić, Anđela Biberdžić, Jovana Kovačević, Vesna Crnčević, Ana Plavšić, Nikolina Glišić, Dušanka Marković, Treneri: Davor Gambiroža, Saša Banjac, Ljubomir Todorović.

Bimal Jedinstvo: Nataša Slijepčević, Jovana Biderdžić, Duška Kenjalo, Ivana Radojić, Žana Dragutinopvić, Milica Ivkjović, Ana Gajić, Manuela Dragović, Katarina Popović, Milica Jovanović, Milica Krstojević, Amira Husić. Treneri: Smail Pezerović, Mirsad Elezović, Sandra Mitrović.

Zavvšen prvi set. GošÄ‡e su dobile ubjedljivo 10:25. Bimal Jedinstvo vodi u setovima sa 0:1.

U drugom setu nešto bolja igra domaćina,ali je Bimal Jedinstvo ipak slavilo sa 17:25. Vode sada sa 0:2.