47 : 25

JoÅ” jedna pobjeda Slobode

27.04.2019 Administrator DC

Novi trijumf Slobode

Rukometni klub Sloboda Tuzla danas u Mejdanu u okviru  23. kola Prve lige FBiH odigrao je utakmicu protiv RK Bosna TS Tešanj.

Na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 24:9, dok je poslije 60 minuta slavila domaća ekipa rezultatom 47:25.

Pogotke za ekipu Slobode  postigli su Davor Kadić sedam, Emir Suhonjić šest, Edin Cerić i Adi Omeragić po pet, Admir Kišić četiri, Kerim Torlaković, Mirza Jusufović, Bakir Hajdarević, Arnad Hamzić i Dino Mehić po tri, Darko Ilić i Harun Hamzabegović po dva, dok je jedan pogodak postigao Semir Memić.

U suparničkoj ekipi pogotke su postigli Franjo Duđak 11, Haris Isaković pet, Zlatko Isaković tri, Nikola Sauka i Dženan Okić po dva, dok su po jedan pogodak postigli Aleksa Pejić i Tarik Kantić.