30 : 28

Kozara poražena u Bileći

15.10.2018 Bileća sport

Rukometaši bilećkog Hercegovca u okviru 4. kola Prve lige Republike Srpske pobijedili su ekipu Kozare iz Gradiške rezultatom 30:28.

Bilećki rukometaši upisali su drugu pobjedu u prvenstvu RS, pošto su u Bileći bili bolji od novajlije, ekipe Kozare iz Gradiške.
Prvo poluvrijeme nije nagovještavalo konačno slavlje. Na pauzu se otišlo sa plus tri gola za goste. Ipak, u nastavku čvršća igru u odbrani, sigurniji napad i rezultat nije izostao. Ekipa Hercegovca je na kraju zasluženo slavila rezultatom 30:28.

Nakon četvrtog kola Hercegovac sa 7 osvojenih bodova dijeli treće mjesto sa Hercegovinom i Prijedorom, a u narednom 5. kolu gostuje ekipi Kotor Varoši.