5.set
17 : 19

Kula slavila u Gradačcu

22.03.2019 Administrator DC

Izuzetno zanimljivu i neizvesnu utakmicu odigrale su odbojkašice tuzlanske Slobode i Kule Gradačac. Nakon pet setova više razloga za slavlje imale su gošće. Pobedile su sa 2:3.

Pravi odbojkaški triler viđen je u petom setu. Morele su gošče brojati do 19 da bi stigle do pobede.Bilo jed 17:19.

One su inače i povele u ovom susretu sa 0:1. Bilo je 23:25, da bi nakon toga domaće osvojile dva seta. Drugi su pobedile sa 25:23, a i trećem je bilo 25:19.

Kula je ipak imala snage da četvrti reši u svoju korist rezultatom 12:25 i otišlo se u peti set...

Ovo je inače prva utakmica ova dva kluba u četvrtfoinalu plej ofa,a revanp je za sedam dana u Gradačcu.

Premijer liga BiH Premijer liga BiH Premijer liga BiH Play Off Sloboda Kula Gradačac