0 : 1

Bod Radniku, bod Zvijezdi 09 (video)

21.04.2019 Administrator DC

Zvijezda 09 - Radnik (arhiva)

Radnik je u 27. kolu Premijer lige BiH ugostio Zvijezdu 09, a meč je na kraju okončan bez pobjednika (1:1).

Radnik je bio bolji tim većim dijelom prvog poluvremena. Domaći su igrali veoma ofanzivno, stvorili su nekoliko opasnih situacija pred golom komšija iz Stanišića, ali prave završnice nije bolo.

Zvijezda je sa druge strane strpljivo čekala svoju šansu. Nisu gotovo ništa pokazali sve do finiša prvog poluvremena kada iz prve prave prilike gosti dolaze do vodstva.

U 42. minuti gosti su poveli. Bila je to veoma dobra akcija, a završio ju je Ćulum za prednost gostiju na poluvremenu od 0:1.

Ipak, samo što je počelo drugo poluvrijeme Radnik je poravnao. Krenuli su domaći žestoko, a u 47. minuti je za 1:1 pogodio Bradonjić.

Do kraja meča redale su se šanse na obje strane. Hadžić je čak imao četiri prilike za domaće nije uspio zabiti, ali ni Zvijezda nije bila bezopasna u drugom poluvremenu.

Nisu ni gosti imali šta izgubiti. Ipak, napadači ovog tima također nisu bili precizni i  na kraju je komšijski duel završen bez pobjednika (1:1).