Kolosalnu šansu propustio je Handanović. Golman Bodiroga zaustavio njegov šut.
Domaćin stigao do kornmera i pogodio . Sada je 1:4,a strelac je Hadžikadunić.
67.minut'
Šišić postigao četvrti gol za Sarajevo.
50.minut'
Tukao je Velkoski,a li je Bodiroiga kratko odbio, da bi Velkoski ponovno stigao do lopte i matirao golmana Slaoge.
37.minu'
Tim sa Koševa dolazi do drugog gola. Postigao ga je Haris Handžić.Centaršut sa lijeve strane sprovodi u mrežu.
27.minut'
Šut na gol
Napadač Sarajeva Krsto Velkoski je poslao loptu pored gola.
26.minut'
Žuti karton
Sada je žuti karton zaradio defanzivac domaćina Petar Planić.
24.minut'
Žuti karton
Igrač Sarajeva Mustafić zaradio je žuti karton.
21.minut'
Terenska inicijativa Sarajeva. Tim Husrefa Musemića mnogo organizovaniji i konkrtetniji.
20.-minut'
Šut na gol
Pokušalo je Sarajevo preko Mustafića stići do drugog gola,ali je lopta završila pored gola Bodiroge.
14.minut'
Nakon kornera loptu u gol šalje Rahmanović. Sarajevo stiže do vođstva.
12.minut'
Kovačević, Pidro, Rahmanović, Velkoski, Kapić, Šišić, Mustafić, Đokanović, Kurdić, Handžić, Dupovac Na klupi su: Dizdarević, Resić, Dervišagić, Salčin, Sabljica, Bekić, Hasanović
Sudije: Ermin Sivac (Zenica). Sudije: Davbor Beljo (Mostar), Mirza Demir (Kakanj).Četvrti sudija: Elvis Mujić (Banopvići). Posmatrač suđenja: Slavkio Zovkić (Tramošnica). Delegeta: Damir Šarić (Tuzla).
Bodiroga, Matović, Arnautović, Ristić, Macanović, Komarčević, Planić, Mihajlović, Hadžikadunić, Krmar, Benović. Na klupi: Novaković, S. Panić, Labović, Jovanović, B. Panić, Lazić, Miljković.
Počela utakmica u Bijeljini.
Korner
Gosti su izveli prvi napad i izborili korner. Nakon ubacivanje iz ugla nije bilo opasosti po gol Sloge.
Penal
Sudija pokazao na bijelu tačku . Gosti u prilici da povedu sa 0.3
Šut na gol
Domaćin preko Matovića, pre četvrtog gola Sarajeva, postigao pogodak,ali je poništen zbog ofsajda.
Naklon četvrtog bgola Sarajeva igra se mnogo mirnije. Nema prilika pred golom jednog ili drugog tima.
Utakmica završena
Završen meč polufinala Kupa BiH u Bijeljini. Revanš se igra na Koševu,a jasno je već sada da je Sarajevo u finalu.