1 : 0
0 : 0
Šut na gol
Stopostotna prilika za Sutjesku. Šutira je Rašević, a golman Bogičević odlično intervenisao i odbranio njegov udarac.
52.minut'
Šut na gol
Stefan Pljevaljčić je šutirao sa 18 metara,a njegov udarac završio je pored gola Drine.
50.minut'
Samo što su krenili domaci igrači sa centra, Okuka je lijepo prošao po lijevoj strani, ubacio u kazneni prostor gdje je pronašao Radovića koji pogađs mrežu gostiju iz Zvornika...
47.minut'
Šut na gol
Dobar pokušaj Okuke, brani golman Bogićević.
36.minut'
Šut na gol
Probao je igrač Sutjskle Sekulović iz slobodnog udarca. lopta je fijuknula koji centimetar izand prečke.
31.minut'
Šut na gol
Pokušaj igrača Drine Mitrovića , brani Hodžić.
29.minut'
Šut na gol
Najagilniji igrač Drine Stjepanović je još jednom bo u odličnoj prilici. Tukao je glavom pored gola.
24.minut'
Šut na gol
Ponovo Drina u dobroj prilici. Opet Stjepanović šutira loptu, a sa gol linije izbijaju domaći igrači...
20.minut'
Šut na gol
Drina u odličnoj prilici. Stjepanovićev šut brani Hodžić.
18.minut'
Šut na gol
U odličnoj prilici se našao Radović, ali je pogadio spoljni dio mreže.
5.minut'
Sutjeska Foča – Drina Zvornik Foča. Gradski stadion. Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka). Pomoćnici: Nebojša Žugić ( Banjaluka), Branimir Đermanović ( Čelinac).Četvrti sudija: Zoran Soknić (I. Sarajevo). Posmatrač suđenja: Veljko Salamić ( Prijedor). Delegat: Miroslav Vuković (Gacko).
: Hodži, Mrgud, S. Pljevaljčić, Rašević, Radović, Sekulović, Okuka, Elez, Milić, O. Pljevaljčić, Čvoro. Na klupi: Plemić, Krajišnik, PV. Ivanović, Filipović, A. Ivanović, Medan, M. Ivanović. Trener: Momčilo Stanić.
:Bogićević, Trifković, Vasiljević, Stjepanović, Mitrović, Blagojević, Marković, Stupar, Milivojević, Jokić, Jevtić. Na klupi: Lukić, Grahovac, Bajić, Alić, Milošević, Spasojević. Trener: Aleksandar Vasić.