Šut na gol
Nova gužva pred golom Modriče. Igra se 88.minu
88.minut'
Izmena
Nemanju Pušaru zamenio je Nikola Bjeloš. Kod domaćih je Nemanju Vejnovića zamenio Dragan Radić.
81.minut'
Izmena
Nakon mnogo vremena na terenu je Marko Tadić. Zamenio je Mrđana u 69.minutu.
69.minut'
Šut na gol
Sada lepa prilika za Modriču, ali Trivan je poslužio Jaćimovića, možda je bilo bolje rešenje za njegov tim da je šutirao na gol sa nekih 14 metara.
50.minut'
Šut na gol
Modriča je izvela traljavo udarac sa ugla. U kornerima 6:1 za Modriču, u golovima 1:0 za domaće.
48.minut'
Šut na gol
Slavija je svoj prvi korner izvela u 34.minutu, a minut kasnije Borislav Cicović igrao je nespretno rukom u vlastitom kaznenom prostoru. Aleksandar Njegomirović ostao je nem.
34.minut'
Gooooolll. Ognjen Jaćimović donosi prednost domaćinu sa "bele tačke". Minut 27.
29.minut'
Penal
Domaćin ima penal.
27.minut'
Šut na gol
Modriča je u 2.minutu imala sjajnu priliku, Petar Mrđan je centrirao sa desne strane, a Stefan Trivan promašio ceo fudbal.
2.minut'
Opsada gola Slavije, ali bedem ne popušta.
Crveni karton
Arbinja je pokosio Danijela Karamabovića, pa je isključen.
Žuti karton
Mitar Trifković šutira nakon zvižduka sudije, zaradio je žuti karton.
Poluvreme u Modriči. Modriči je prednost od 1:0 doneo Ognjen Jaćimović sa bele tačke u 27.minutu. Prethodno je Stefan Arbinja sprečio Karamanovića da poentira, pokosio ga i zaradio isključenje.
Izmena
Nastavljena utakmica u Modriči. Umesto Mirze Rizvanovića u igri je Kentaro.
Šut na gol
Mrđan šutira sa 12 metara, visoko je preko gola otišla lopta.
Slavija je uspostavila terensku inicijativu, kao da od 27.minuta nije u brojčanom deficitu.
Izmena
Nikola Popovac izašao iz igre, na terenu je od 71.minuta Igor Radovanović.
Šut na gol
Kolosalna prilika za Modriču. Trivan je sve proćerdao.
Slobodan udarac
Slobodan udarac sa ivice kaznenog prostora, Vučina Šćepanović majstoraki šutira, a Marijan Maslić, 17- godišnji golman domaćina paradirao je i sprečio izjednačenje.
Radovanović je izveo slobodan udarac sa 25 metara, lopta je otišla iznad gola.Slavija pokušava da kazni sve one promašaje protivnika.
Izmena
Umesto Trivana u igri je Petar Miljević kod domaćih.
Žuti karton
Žute kartone kod domaćih zaradili su Momko Kojić, a sada zbog grube igre i Marko Tadić.
Utakmica završena
Završeno u Modriči, zaslužena pobeda Modriče protiv žilave Slavije sa 1:0.
Modriča – Slavija Modriča. Stadion: Dr. Milan Jelić.Sudija: Aleksandra Njegomirović (Prnjavor). Pomoćnici: Siniša Ivančević (Banjaluka), Tomislav Gračanin (Banjaluka). Četvrti sudija:------------------- Posmatrač suđenja: Duško Pekija (Prijedor). Delegat: Milorad Pisić ( Zvornik).
M. Maslić, Karamanović, Lukić, Todorović, Trivan, Jaćimović, Stepančev, Trifković, Vejnović, Kojić, Mrđan. Na klupi: Tripić, Miljević,D. Maslić, Tadić, Adžić, Radić, Kostadinović. Trener: Branko Savić.
: Butorović, Rizvanović, Cicović, A. Pušara, N. Pušara, Babić, Popovac, Šćepanović,Bojanić, Arbinja, Lalović. Na klupi: Nedžibović, Selak, Radovanović, N. Bjeloš, Jolović, Kentaro, Minić. Trener: Milan Gutović.
Fudbaleri Modriče i Slavije izašli su na teren i svakog trenutka može se očekivati da Aleksandar Njegomirović da znak da je meč počeo.
Počela utakmica u Modriči.
U Modriči je oblačno, pa zasija sunce. Ostaje da se vidi koga će ogrejati, a bodovi su preko potrebni svima.
Modriča je izvela četiri udarca sa ugla, ima terensku inicijativu, a gosti brze kontra akcije.