90.minut'
Izmena
IzaŔao Arbinja uŔao Nikola BjeloŔ.
46.minut'
Zoran Kokot koji se prije dvije sedmice zvanično oprostio od aktivcne fudbalske karijere,ali je zbog potreba nastavio da igra do kraja Å”ampiona, postigao je treći gol za Slaviju,a svoj drugi.Odlično je reagovao naklon ubacivanja sa desne strane. Glavom je matirao golmana Slobode.
46.minut'
Odlična akcija domaći. Kentaro ubacio u sedam metara, a Zoran Kokot ogađa mrežu.
34.minut'
Ofanziva domaćina se isplatila. Lopte se pred golom Slobode dokopao Arbinja. Bio je na dva metra od golman, ali ga je pogodio u nogu. Lopta se odbija ka Tihomiru Laloviću, a on iskosa sa sedam metara pogađa dalju stativu, da bi lopta od nje zavrÅ”ila u golu.
20.minut'
Å ut na gol
Probao je Šćepanović sa nekih 20 metara, po sredini. Nije bio precizan.
15.minut '
Å ut na gol
Dobar napad i prilika za Stefana Arbinju. Glavom je poslao loptu pored gola.
12.minut'
Korner
Novi korner za Slaviju.
6.minut '
Korner
Stefan Arbinja izborio kornmer. Nakon ubacivanja iz ugla dva puta probala Slavija,ali su udarci izblokirani.
4.minut'
Å ut na gol
PokuŔao je Stefan Arbinja,a lopta zavrŔava u gol autu.
2.minut'
Slavija I. Sarajevo ā€“ Sloboda M. Grad Istočno Sarajevo. SRC Slavija. Sudija: SlaviÅ”a Mazić (Vlasenica). Pomoćnici: Milan Dujaković ( Banjaluka), Branimir Đermanović ( Čelinac). Četvrti sudija. Darko Vukojević ( Doboj). Posmatrač suđenja: DuÅ”ko JoÅ”kić (Prijedor). Delegat: Milenko Đurić (Modriča).
Butorović, Cicović, Regoje, Babić, Kokot, Popovac, Šćepanović, Bojanić, Arbinja, Lalović, Kentaro Na klupi su: Nedžibović, Rizvanović, A. PuÅ”ara, Selak, N.BjeloÅ”, Jolović, Minić. Trener: Milan Gutović.
Sladojević, Adn. Ljutić, Lazendić, BaÅ”ović, Crnomarković, Srndović, Gračanin, Vidović, Vučković, Adm. Ljutić, Malinović Na klupi su: Å amara. Trener: Željko VranjeÅ”.
Gosti miz Mrkonjić grada imaju samo jednog igrača u rezetvi.