Šut na gol
Gavrić šutira sa dvadeset metara jako prekog gola.
62.minut'
Šut na gol
minut pokušava Šakić, odbrana izbija, do lopte dolazi Glišić koji kroz gužvu tuče sa šesnaest metara i Kozara vodi sa 2-0,
41.minut'
Glišić prekida iznošenje lopte Rudareve odbrane, dodaje Petkoviću koji izlazi sam pred golmana i Kozara vodi sa 1-0
25.minut'
Šut na gol
. Kukavica odlično centrira, ali Glišić i Novaković ne dolaze do lopte, pokušava Šakić sa druge strane, ali golman je na mjestu
17. minut'
Šut na gol
Ponovo Glišić izlazi sam pred golmana, koji brani njegov šut sa pet metara
13.minut'
Šut na gol
Gavrić prolazi s desne strane, Glišić sa jednog metra ne posprema loptu u prazan gol
11.minut'
Kozara Gradiška – Rudar Prijedor Gradiška. Stadion Kozare. Sudija: Vojislav Vuković ( Brčko). Pomoćnici: Milan Dujaković ( Banjaluka), Bojan Rakić (Bijeljina). Četvrti sudija: Dražen Marić ( Bijeljina). Posmatrač suđenja: Brane Jekić (Doboj). Delegat: Mlađan Vidačković ( Banjaluka).
Modić, Petrovć, Raspudić, Maksimović, Šakić, Glišić, Gavrić, Novaković, Petković, Kondić, Kukavica. Na klupi: Dončić, Komljenović, Kukić, Ostojić, Đurić, Stjepanović. Trener. Igor Janković.
Milinković, Ramić, Palić,. Živanić, Sajak, Pekija, Mrkić, Mikić, marić, Dragić, Davidović. Na klupi: Lezić, Dizdarević, Kukavica, Marmat, Crnomarković, Žerić. Trener: Nedžad Žerić.
Prvih deset minuta bez promjene rezultata, Kozara ima inicijativu, gosti se brane, ali bez konkretnih šansi
Šut na gol
.Novaković gura u kontru Glišića, ali golman istrčava i brani
Šut na gol
Dobar šut Kondića sa ivice šesnaesterca, golman brani paradom i izbacuje u korner