2 : 1
2 : 0
Šut na gol
Rudan u 89.minutu promašio prazan gol gostiju sa 7-8 metara, da li je promašio i pobedu Tekstilca?
89.minut '
Šut na gol
Gosti su u 85.minutu bili blizu izjednačenja, ali je udarac Sergeja Kalabića sa 15 metara zaustavio Plisnić.
85.minut'
Nastavljena utakmica u Derventi, a u 49.minutu rezervista gostiju Danilo Teodorović iskoristio je zbunjenost odbrane domaćih i pogodio cilj. Tekstilac - Željezničar 2:1.
49.minut'
Gooooool. U 42.minutu Perović je prihvatio loptu na 40 metara od gola gostiju, bila je to upotrebljiva lopta Dejana Zarića, pa je nekadašnji fudbaler Leotara nadmudrio dva čuvara i sa ivice kaznenog prostora lob udarcem matirao Avdukića.
42.minut'
U Derventi je u toku 26.minut susreta, mreže miruju.
26.minut '
Žuti karton
U 17.minutu igrač "Želje" Nikola Jovandić igrao je grubo, tako je procenio arbitar, pa mu je dodelio žuti karton.
17.minut'
Pozdrav iz Dervente. Ovde utakmica još nije počela, klupski lekar je zakasnio, pa oko 300 gledalaca čeka da lopta krene sa centra. Tekstilac i Željezničar Sport Tim su rivali. Inače, u Derventi je ovih dana svečarska atmosfera. Pre pet dana veterani Crvene zvezde ovde su Tekstilcu čestitali 100.rođendan, juče je završen 14.Sajam privrede i turizma, a u utorak i sredu uslediće 168.Gospojinski vašar. Derventa je grad tradicije u mnogo čemu.
Derventsko subotnje popodne na kišu miriše.
Utakmica počela. Istina, uz zakašnjenje od 22.minuta.
U Derventi prividna terenska inicijativa Tekstilca, minut peti.
Evo pogotka u Derventi. Miodrag Rudan proigrao je Miloša Perovića, ovaj je delovao po levoj strani i poslao loptu nonšalantno u mrežu Asmira Avdukića. Od 31.minuta Tekstilac vodi sa 1:0.
Gosti su krenuli sa centra, pa su brzo mogli do izjednačenja, ali je šut Aleksandra Petrovića zaustavio iskusni čuvar mreže Dejan Plisnić.
Žuti karton
Žuti karton zaradio je prvotimac Dervenćana Boris Aljetić.
Tacno u 45.minutu sudija je okončao prvo poluvreme. Domaćin vodi sa 2:0
Žuti karton
Miloš Perović, dvostruki strelac Tekstilca, zaradio je žuti karton.
Izmena
Dejana Zarića zamenio Saša Đuričić kod domaćih u 79.minutu. I dalje je 2:1 za Tekstilac.
Zaustavno vreme
Sudija će nadoknaditi izgubljene minute..
Pritisak gostiju. Pada mrak, utakmica još traje.
Utakmica završena
Završeno i u Derventi. Tekstilac - Željezničar Sport Tim 2:1 (2:0). Pozdrav.
Derventa. Stadion Tekstilca. Sudija. Dražen Marić (Bijeljina), Pomoćnici: Radmilo Vukadin ( Bijeljina), Bojan Makarić (Bijeljina). Posmatrač suđenja: Drago Lukić (Prijedor). Delegat: Milenko Đurić ( Modriča).
Plisnić Dejan , Marić Dušan , Rudan Miodrag, Jolović Dragan, Aljetić Boris, Stupar Slađan, Reljić Ljubiša, Perović Miloš, Zarić Dejan, Ćorić Dejan, Rašević Nenad. Na klupi: Pećić Duško , Grahovac Luka, Milojević Stefan, Đuričić Saša, Đekić Dejan, Simić Siniša, Ćirić Branislav.
Avdukić Asmir , Čolić David, Sladojević Bojan, Šaula Ostoja, Knežević Pavle, Džaferović Haris, Jovandić Nikola, Kuzmanović Igor , Malić Luka, Petrović Aleksandar, Kršić Stefan. na klupi: Ćetković Nikola , Kuprešak Nikola, Marjanović Saša, Bamburać Nemanja, Baštić Staša, Kalabić Sergej, Teodorović Danilo.