Šut na gol
Dobar šut Borisa Aljetića i sigurna odbrana Tripića.
57.minut'
Šut na gol
Kakva šansa za goste u 51.minutu, ali je udarac Miloša Perovića zaustavila stativa gola domaćih.
51.m,inut'
Gooolll. Gooooolll. Gooooll. Skraćeni korner sa leve strane bio je za domaćina, u petercu Dervenćana loptu je glavom zahvatio Stefan Pljevaljčić i Modriči u 25.minutu doneo prednost od 1:0.
31.minut'
Šut na gol
Duško Pećić teškom mukom loptu iz "devedesetke"šalje u korner. Ostalo je 1:0 za domaćina.
30minut'
Teče 2.minut prvenstvene utakmice između prvoligaša i komšija iz Dervente i Modriče, Modriča - Tekstilac 0:0.
2.minu'
Modriča, Modriča – Tekstilac, Derventa Modrića. Stadion Dr Milan Jelić. Sudije: Vojislav Vuković (Brčko), Božidar Rustić ( Gradiška), Tomislav Gačanin (Banjaluka), Siniša Lazić ( Prijedor), Kontrolor: Zoran Taborin (Zvornik). Delegat: Bojan Topić (Banjaluka).
: Bojan Tripić, Zoran Blagojević, Goran Lukić, Zlatko Duspara, Ozren Perić, Nebojša Prljeta, Igor stepančev, Mitar Trifković, Joco Stokić, Momko Kojić, Stefan Pljevaljčić. Na klupi: Marijan Maslić, nenad Lazareski, Stefan Trivan, Srđan Todorić, Đorđe Okuka, Nenad lalić, Danijel Karamanović. Trener: Branko Savić.
Duško Pečćč, Dušan Marić, Miodrag Rudan, Dragan Jolović, Boris Aljetić, Slađan Stupar, Ljubiša Reljić, Miloš Perović, Dejan Zarić, Dejan Ćorić, Siniša Simić. Na klupi: Dejan Plisnić, Luka Grahovac, Stefan Milojević, Saša Đuričić, Damjan Antonić, Branislav Ćirić, Nenad Rašević. Trener: Danimir Mikanović.
Modriča sve odlučnija, igra ofanzivno, ali nema promene rezultata nakon 21.minuta igre.
Žuti karton
Trener Tekstilca Danimir Milkanović zaradio je žuti karton, dijalig sa arbitrom nije svaki put koristan.
Poluvreme u Modriči: Modriča - Tekstilac 1:0.
Kapiten Modriče Bojan Tripić poklonio je cveće kapitenu Dervenćana Dušanu Mariću. Na taj način je Modriča čestitala Tekstilcu 100.rođendan
Šut na gol
U nastavku utakmice samo jedan tim.na terenu - Tekstilac. Prokockali su nekoliko zrelih prilika.
Pogodio je Mitra Trifković za 2:0.
Gosti su 35 minuta napadali u talasima, a onda je u 81.minutu Mitar Trifković oduzeo protivniku loptu, pa je nosio desetak metara, pa šutirao sa distance i postigao prelep gol. Modriča vodi sa 2:0.
Utakmica završena
Završena je utakmica u Modriči: Modriča - Tekstilac 2:0. Hvala vam na pažnji, cenjeni čitaoci.