3 : 1
0 : 0
U 85.minutu gosti su krenuli na sve ili niÅ”ta, pa se isplatila takva igra, Filio Vujić je pogodio cilj, uneo rezultatsku neizvesnost u finiÅ”u. Sada je 2:1.
85.minut'
grač domaćih br.7 Slađan Stupar povećao je prednost domaćina. MiloÅ” Perović oduzeo je loptu na polovini protivnika, pokuÅ”ali su igrači Podrinja da ga sapletu, umakao je i centrirao sa leve strane, a Stupar se samo poklonio i pogodio mrežu. Sada je 2:0 za Dervenćane.
77.minut'
Å ut na gol
Dejan Zarić odradio je veliki posao, pa Å”utirao, ali je lopta fijuknula pored stative gola gostiju. Visok ritam igre u Derventi.
21.minut'
Derventa. Stadion Tekstilca. Sudija. Danko Butulija (Trebinje). Pomoćnici: Milan Dujaković ( Banja Luka), NebojÅ”a Žugić (Banja Luka).Četvrti sudija: Ognjen Valjić (Banja Luka). Posmatrač suđenja: DuÅ”ko Pekija (Prijedor). Delegat: Velibor Bodiroga (Trebinje).
Dejan Plisnić, DuÅ”an Marić, Miodrag Rudan, Dragan Jolović, Boris Aljetović, Slađan Stupar, LjubiÅ”a Reljić, MiloÅ” Perović, Dejan Zarić, Dejan Ćorić, Nenad RaÅ”ević. Na klupi: DuÅ”ko Pećić, Luka Grahovac, Stefan Milojević, SaÅ”a Đuričić, Vedarn Mićić, Damjan Antonić, Branislav Ćirić, DuÅ”an Marić. Trener: Danimir Mikanović.
BoriÅ”a Bodiroga,Vladimir Molerović, Dragan DoÅ”lo, Aco Đokić, Filip Vujić,Dejan Vučić, Adin Arnautović, Stefan Janjić, Nemanja Živković, Jovan Zarić. Na klupi: Sead Bećirović, Vitor Draganić, Jovica Klasanović, MiloÅ” Đukić, Aljo Ćelahmetović, Stevan Jovanović, Jasmin Arnautović. Trener: Zumbul MahalbaÅ”ić.
Lepo vreme u gradu na Ukrini, ali prisutno je 300 gledalaca, Ŕto je ispod ranijih navika fudbalofila ovog dela Republike Srpske.
Punih 10 minuta silne inicijative gostiju u Derventi. Tekstilac, može se reći, oslobađa se tog pritiska protivnika
Å ut na gol
U 18.minutu Dejan Plisnić i stativa gola domaćih zaustavili su Podrinje. Pravo je čudo kako Dragan DoÅ”lo nije doneo prednost timu iz Janje. Ostalo je 0:0
Žuti karton
Žuti karton Rudan.
Okončano je prvo poluvreme: Tekstilac - Podrinje 0:0.
Izmena
Reljić izaÅ”ao u igri Milojević
Å ut na gol
U Derventi je nastavljena utakmica. Biće slobodan udarac za goste u zoni Å”uta.
Å ut na gol
NiŔta od lepe pozicije za Podrinje.
Milojević je pogodio.
Slađan Stupar proÅ”ao je po levoj strani, pa Å”utirao, golman BoriÅ”a Bodiroga odbio loptu na koju je natrčao "rezervista" Stefan Milojević i pogodio cilj. Tekstilac vodi sa 1:0.
Stupar centrirao sa leve strane, a Milojević igra glavom i otklanja sve dileme. Sada je sve gotovo. Bodovi će ostati u Derventi.