0 : 1
Šut na gol
Stupar je izašao sam pred Nedžibović,ali je sa loptom završio van terena.
69-minut'
Nakon duže akcije i odbijanja lopte po šesnaesterscu dolaui do Ljuce i on je šalje u gol.
59.minut'
Šut na gol
Igrač tekstilca Stupar izašao sma pred Nedžibovića. Golman Slavije je odbranio.
55.minut'
Šut na gol
Probao je Ljuca sa nekih 18 metara. Lopta odlazi preko gola.
54.minut'
Perović je asistirao, a pogodio je Đekić.
37.minut'
Šut na gol
Odličan napad Slavije. Dejan Bjeloš tuče glavom,a Plisnić hvata loptu na gol liniji. Tom prilikom se povrijedio Bjeloš. Pukla mu je arkada.
31.minut'
Šut na gol
Novi dobar napada Tekstilca, ali su se domaći odbranili. Tukli Rašević i Zarić, lopta u kornerzu.
21.minut'
Šut na gol
Nakon kornera Rašević tuče pored gola. Dobra pozicija za goste.,
18.minut'
Korner
Dobar pokušaj Nikole Bjelošta, Plisnić šalje u korner.
14.minut'
Šut na gol
Dobar napad Slavije,ali Nikola Bjeloš nije mogao na pravi način završiti akciju.
7.minut'
Šut na gol
Sjajna akcija Tekstilca, Slađan Stupar izlazi sam pred Nedžibovića,ali golman domaćih brani.
5.minut'
Otvoreno sa obje strane.
4.minut'
Istočno Sarajevo. SRC Slavija. Sudija: Mario Jelić (Banja Luka). Pomoćnici: Siniša Ivančević (Banja Luka), Milan Dujaković (Banja Luka). Četvrti sudija: Danko Butulija (Trebinje). Posmatrač suđenja: Dejan Dabić (Vlasenica). Delegat: Veljko Radovanović (Banja Luka).
Plisnić, Marić, Rudan, Jolović, Aljetić, Stupar, Perović, Zarić, Ćorić, Đekić, Rašević Trener: Danimir Mikanović Na klupi su: Pećić, Mićić, Ćirić, Stupar
Nedžibović, Pušara, D. Bjeloš, Babić, Perović, Šćepanvoić, Blagojević, Bojanić, Ljuca, N. Bjeloš, Kentaro Trener: Milan Gutović Na klupi su: Jokić, Selak, Popovac, ADžem, Mujkić, Mandić, Mušić
Na tribinama katastrofalna posjeta.Tek oko 20 posjetilaca... Kiša, hladno, pravo jesenje vrijeme.