1 : 0
0 : 0
Evo golaa u Bugojnu, domaća ekipa vodi rezultatom 1:0, a pogodak je postigla Naida Haračić.
80'
Posljednjih 15. minuta utakmice u Bugojnu, nema golova joÅ” uvijek.
75'
Žuti karton
Javna opomena u redovima Lokomotive, Ajla Zukić je dobila žuti karton.
53'
Počelo je drugo poluvrijeme na stadionu Jaklić u Bugojnu.
46'
Šest minuta do kraja prvog poluvremena, Iskra je stisnula obruč Lokomotive, žele doći do pogotka.
39'
Žuti karton
Javna opomena u redovima gostiju
26'
Bugojno. Stadion: Jaklić. Glavni sudija: Ajdin Baručija (Zenica). Pomoćnici: Emir Delić (Zenica), Almin Đulić (Zenica). Posmatrač suđenja: Anto Sučić (Mostar). Delegat: Anja Stevandić (Banja Luka).
Kundić, BaÅ”ić, JaÅ”arević, Grebenar, Abdaković, Rahmanović, Gradinović, Piskić, Kuljanin, Haračić, Dijaković. Na klupi su joÅ”: MaÅ”ić, Bajrić, Mezit, Mlivo, Koluh, Kelić. Trener: Selma Omerović.
Todorić, Džanić, Vrsajko, MeÅ”anović, Trujić, Vujadin, Zukić, Memić, Crnobrnja, Damjanović, Å kahić. Na klupi su joÅ”: Vasić, Nakičević, Å ećić, ToÅ”ić, Gavrić, Fačić, Malinović. Trener: Milorad IliÅ”ković.
Proslo je deset minuta igre u Bugojnu, nema golova.
25. minuta igre je za nama, izjednačene snage na terenu, jos uvijek nema golova.
ZavrŔeno je prvo poluvrijeme u Bugojnu, rezultat je 0:0. Jako dobar meč sa obe strane, sa dosta duela i trčanja.
Pola sata do kraja utakmice, i dalje nema pogodaka, čvrsta utakmica.