0 : 0
0 : 0
Žestoko je bilo prvo poluvreme juniora u Prijedoru obostrano čvrsto i bez puno grešaka prava takmicarska utakmica ! Mogu pozavidjeti sve seniorske ekipe na zalaganju i jedne i druge ! Svaka čast obojici trenera igra bez grubosti bez incidenata odavno u Prijedoru nije bilo ovoliko aplauza samo je još falio gol naravno u mreži gostiju !
U Prijedoru identična borba iz prvog poluvremena bez pravih gol-prilika ali zestokoooo
U Prijedoru visi gol , dobre vile čuvaju Želju.
A u Prijedoru golman Trninic vadi nemoguću i spasava Rudar od poraza,prva prava prilika za Želju, ali sreća prati hrabre
Borba titana u dresovima juniora ! Najbolja utakmica ove godine u Prijedoru ! Završeno 0:0