0 : 0
0 : 0
Žestoko je bilo prvo poluvreme juniora u Prijedoru obostrano čvrsto i bez puno grešaka prava takmicarska utakmica ! Mogu pozavidjeti sve seniorske ekipe na zalaganju i jedne i druge ! Svaka čast obojici trenera igra bez grubosti bez incidenata odavno u Prijedoru nije bilo ovoliko aplauza samo je još falio gol naravno u mreži gostiju !
U Prijedoru identična borba iz prvog poluvremena bez pravih gol-prilika ali zestokoooo
U Prijedoru visi gol , dobre vile čuvaju Želju.
A u Prijedoru golman Trninic vadi nemoguću i spasava Rudar od poraza,prva prava prilika za Želju, ali sreća prati hrabre
Borba titana u dresovima juniora ! Najbolja utakmica ove godine u Prijedoru ! Završeno 0:0
Sezona: 2021-2022
16.05.2022 Premijer omladinska liga BiH - U 19 24.Kolo Rudar Prijedor - Željezničar 1:3
24.10.2021 Premijer omladinska liga BiH - U 19 11.Kolo Željezničar - Rudar Prijedor 4:0
Sezona: 2020-2021
11.04.2021 Premijer liga U-19 19.Kolo Rudar Prijedor - Željezničar 1:0
12.09.2020 Premijer liga U-19 6.Kolo Željezničar - Rudar Prijedor 2:0
Sezona: 2019-2020
12.10.2019 Juniorska Premijer liga BiH 11.Kolo Rudar Prijedor - Željezničar 0:0
Sezona: 2015-2016
30.04.2016 Juniorska Premijer liga BiH 29.Kolo Rudar Prijedor - Željezničar 0:2
31.10.2015 Juniorska Premijer liga BiH 14.Kolo Željezničar - Rudar Prijedor 4:2