27 : 25

Leo stao u Maglaju

20.10.2019 Administrator DC

U 5. kolu Premijer lige BiH u rukometu RK "Leotar" je poražen u Maglaju od istoimenog rukometnog kluba sa 27:25 (13:14).

Ovo je druga pobjeda RK "Maglaja", a treći poraz Trebinjaca koji imaju i utakmicu manje.

Utakmica je bila neizvjesna. Ekipe su se smjenjivale u vođstvu, ali se na odmor ipak otišlo sa prednošÄ‡u gostiju od 13:14.

Tokom drugih pola sata neriješeno je bilo sve do rezultata 20:20, ali je u 51. minutu domaćin imao prednost od tri gola razlike 24:21.

U 59. minutu bilo je 26:25, ali je domaćin postigao još jedan pogodak za konačanih 27:25.

Najefikasniji u redovima pobjednika bio je Čičkušić sa 10, a kod Trebinjaca Milićević sa 7 i Draganić sa 5 golova.

Sada slijedi pauza zbog EHF nedjelje, a u narednom kolu u Trebinje dolazi RK "Gračanica".

Maglaj - Leotar  27:25 (13:14)

RK "Maglaj": Dragičević 1, Mehinagić 2, Hajdić, Bašić 3, Kandić 1, Memišević 2, Mutapčić, Delić, Ridžal 3, Barjaktarević, Omahić, Smajlović, Džanbegović, Hasić 2, Kadrić 3, Čičkušić 10. Trener: Ermin Bajrić.

RK "Leotar": Savović, Draganić 5, Miličević 7, Milojević 4, Nikolić 4, Ninković, Radović, Bugarinović 1, Uljarević, Janković 2, Abramović 2, Srdanović. Trener: Darko Tavrić.

Izvor: Trebinje Live