34 : 30

Bosna pala u Mejdanu

15.12.2019 Administrator DC

Sloboda - Bosna

Sinoć je u tuzlanskom Mejdanu odigrana utakmica 14. kola Premijer lige BiH gdje su snage odmjerile ekipe Slobode i Bosne. Rezultat na prvom poluvremenu bio je 14:16 za goste, dok je nakon 60 minuta rezultat bio 34:30 za domaćiĀ tim.

U ekipi Slobode najviÅ”e pogodaka postigli su Davor Kadić osam, Sedžad Abudrahmanović Å”est, Jovan Talevski, Emir Suhonjić i Enes Skopljak po pet pogodaka.Ā

NajviÅ”e pogodaka u ekipi Bosne postigli su Almir Osmanhodžić devet, Emir Omanović, Luka Karanović i Nedžad Imamagić po četiri pogotka.

Posljednju utakmicu polusezone ekipa SlobodeĀ  igraće u gostima protiv Gračanica.Ā