0 : 3
0 : 2
Utakmica završena
Završen meč: Modriča - Zvijezda 09 0:3. Hvala na pažnji.
Đelmić je centrirao sa desne strane, a Stefan Rakić povisio prednost gostiju na 3:0.
89.minut
Sjajna prilika za goste, ali je udarac Ognjena Đelmića golman Bojan Tripić poslao u korner.
Teče 77.minut. Ravnopravna igra u 2.poluvremenu, ali sve što vredi viđeno je u prvom periodu igre.
77.minut
Nastavljen meč u Modriči pre dva minuta, gosti vode sa 2:0.
Odmah greška domaćih i Žunior Silva loptu šalje u mrežu. Od 26.minuta gosti vode sa 2:0, a domaćin je stvorio bar 4 kolosalne prilike.
Šut na gol
Mitar Trifković je dobro namučio golmana gostiju Miluna Avramovića koji je teškom mukom lopzu iznad prečke poslao u korner.
Šut na gol
Domaći igrač Igor Stepančev pogađa spoljni deo mreže.
15.minut
Nenad Lalić nepropisno je zaustavio Stefana Rakića, a Bojan Marković sa "bele" tačke donosi prednost gostima od 1:0