27 : 16

Igokea nemoćna protiv Zvezde

11.11.2019 Đ. Malešević

Košarkaši Igokee doživjeli su pravu katastrofu u šestom kolu ABA lige. igokea je poražena kod Crvene zvezde sa 42 razlike.

Igokea je dobro počela. Preko Grina, poveli su sa 6-4. Zvezda pravi seriju 11-0 i dolaze do +9. Do kraja prvog perioda Zvezda je kontrolisala rezultat i dobila ga sa 29-18. U drugom periodu potpuni raspad sistema u Igokei. Greške Kariniauskasa u organizaciji napada, koštale su Igokeu. Zvezda je uvećala svoju prednost do velikih +25 na poluvremenu. U nastavku susreta, sve je bilo odrađivanje posla. Na kraju je Zvezda ubjedljivo slavila i došla je do četvrte pobjede.

Zvezdu je do pobjede predvodio Beron sa 19 poena dok je Igokeu predvodio Evans sa 19 poena.

Igokea je sada na skoru 1-5 a u narednom kolu dočekuju Budućnost.