0 : 0
0 : 0
Ostalo
U toku sudjska nadoknada na Predgradju, Rudar Prijedor se ispromasivao golman Cetkovic nesavladiv za gostujuce igrace
90'
Zaustavno vreme
Cetiri minuta sudijske nadoknade, istekao vec jedan posljednji pokusaji Prijewdorcana
90'
Sve manje nade za Prijedorcane
90'
Utakmica završena
Bez golova na banjaluckom Predgradju
90'
Ostalo
Sve smo blize nerjesenom rezultatu bez golova na Predgradju
87'
Ostalo
Apsolutni junak utakmice je mladi golman Zeljeznicara Nikola Cetkovic koji brani za cistu desetku!
84'
Penal
Bojan Burazor promasio penal, nikola cetkovic sjajno intervenisao. Prilikom kaznenog udarca iskljucen domaci trener Zoran Curguz
82'
Šut na gol
Perica Ivetic promasio glavom iz povoljne pozicije, Prijedorcani nikako da krunisu brojcanu prednost na terenu
68'
Šut na gol
Stjepanovic je sjajno sutirao sa 16 metara, ali se ponovo istakao golman domacih Cetkovic koji je izgleda danas nesavladiv na svom golu
64'
Šut na gol
Ponovo je Rastoka bio u prilici, ali neprecizan. Rudar Prijedor ima igraca vise na terenu i sto prije zeli to da materijalizuje na terenu
54'
Šut na gol
Rudar Prijedor imao sjajnu priliku rezervista Marinko Rastoka je izasao sam oci u oci sa golmanom Cetkovicem koji je sjajno intervenisao i zastitio svoju mrezu. Rastoka je u 41. minutu usao umjesto povrijedjenog Jakupovica
51'
Pocelo je drugo poluvrijeme u Banjaluci
46'
Zavrseno prvo poluvrijeme u Banjaluci
45'
Drugi žuti karton
Iskljucen Stefan Krsic zbog dva zuta kartona, igranje rukom na ivici sesnaesterca
44'
Šut na gol
Sut Bojana Burazora iz slobodnog udarca, ali je golman Nikola Cetkovic dobro intervenisao
35'
Šut na gol
Domacin izveo prvi korner Sladojevic je sutirao makazicama, ali je neko od defanzivaca Rudar Prijedora sa gol linije izbacio loptu u polje
24'
Ostalo
Nema vecih uzbudjrnja na Predgradju u Banjaluci, ravnopravna igra, gosti iz Prijedora izuzetno ofanzivno nastupaju
22'
Ostalo
Pocetno ispitivanje snaga na stadionu na banjaluckom Predgradju
2'
Protokol
Glavni sudija: Drinić Velimir Delegat utakmice: Grekulović Saša Prvi pomoćni sudija: Rustić Božidar Drugi pomoćni sudija: Rakić Bojan 4. sudija: Mirić Mladen
0'
Postava
Postava: Nikola Kuprešak , Nikola Ćetković, David Čolić, Ostoja Šaula , Bojan Sladojević, Saša Marjanović, Sergej Kalabić, Franko Dadić, Stefan Kršić, Danilo Teodorović , Aleksandar Petrović, Aleksa Stupar , Staša Baštić, Đorđe Đogić, Srđan Ružičić, Milan jević, Marko Blanuša