Izmena - ulaz
81'
81'
81'
Modričani su izveli brzu akciju, do lopte je došao Rado Radić, prošao je kroz odbranu gostiju kao kroz švajcarski sir i prednost svog tima učinio kapitalnijom.
80'
Žuti karton
Bio je grub, pa je prve minute provedene u igri o eležio žutim kartonom.
78'
74'
74'
Opet Mitar Trifković, lepo i požrtvovano, odlučno i sportski.
61'
Ostalo
Inicijativa Modričana ali rezultat ostvaren u 23.minutu i sada je aktivan. Domaćin vodi sa 1:0.
55'
52'
52'
Ostalo
Nastavljena utakmica u Modriči.
46'
Okončano je prvih 45 minuta, domaćin vodi sa 1:0.
45'
Žuti karton
Petar Miljević bio je grub u jednom duelu, zaradio je žuti karton.
29'
Prelep gol domaćina. Dugo je lopta boravila u kaznenom prostoru Podrinja, došla do Mitra Trifkovića koji šutira sa 15 metara snažno i poluvisoko, gostima nije bilo pomoći.
23'
Žuti karton
Igrač broj 4 kod gostiju, još nemamo Zapisnik, zaradio je žuti karton, sapleo je Nemanju Kojića.
20'
Ostalo
Modričani imaju više od igre, konkretniji su, ali rezultata nema.
10'
Ostalo
Početak utakmice kasnio je 20 minuta. Delegat nije obezbedio Zapisnik, pravdajući da je internet konekcija prespora i da postoje uslovi da meč počne i bez Zapisnika. Početak sezone i odmah problemi, kao da bez njih ne možemo.