3 : 2
1 : 0
Utakmica završena
Pobjeda Rudar Prijedora u sudijskoj nadoknadi, pobjedonosni pogodak je postigao Ilija Danilovic
97'
95'
Ostalo
Jos nije zavrsena utakmica u Prijedoru ukazuje se pomoc Perici Iveticu kome je pozlilo na terenu
95'
Ostalo
Kakva sansa za domacina da potpuno preokrene rezultat, Jacimovic promasio glavom loptu
94'
93'
Poslije prave opsade gola gostiju Jacimovic je sa metar glavom ubacio loptu u mrezu
93'
Ostalo
Modricani su imali kontru cetiri na jedan i nisu je iskoristili
91'
Žuti karton
91'
Zaustavno vreme
Igrace se jos pet minuta u Prijedoru
90'
Ostalo
Gosti sve blize pobjedi i bodovima u Prijedoru
88'
Izmena - izlaz
86'
Izmena - ulaz
86'
Žuti karton
Sutirao loptu poslije sudijskog zvizduka
84'
Šut na gol
Sut Rastoke sa 15 metara golman Modricana siguran hvata loptu
82'
81'
81'
Žuti karton
Cim je usao zaradio prvi karton na utakmici
81'
Ostalo
Jedan fudbaler Modrice lezi zali se na povredu
80'
77'
77'
Ostalo
Sudijski tajm-aut
75'
Ostalo
Kontrsanapad poslije kornera Rudar Prijedora realizovao je Nemanja Kojic
75'
74'
74'
Gol iz kontranapada
71'
71'
Šut na gol
Precku je poslije kornera pogodio rezervista Ognjen Jacimovic kada je lobovao golmana gostiju
70'
Ostalo
Kao da su igraci oba kluba nezadovoljni ovim rezultatom, i jedni i drugi zele pobjedu
68'
Šut na gol
Poslije kornera Marmata sa lijeve strane glavom je pokusao Jakupovic iz blizine i bio neprecizan
66'
Šut na gol
Probao je iskosa sa desne strane Jakupovic, golman Modrice brani
61'
Usao Rastoka
58'
Usao Kovacevic
58'
Usao Jacimovic
58'
Rezervista Kuljanin je u mrezu proslijedio centarsut sa desne strane Karamanovica
55'
54'
Šut na gol
Demonjic je sutirao sa 18 metara, a Topolovic je uz pomoc kapitena Pekije zaustavio njegov udarac
53'
Šut na gol
Golman Topolovic se poigravao s loptom napucao je Momku Kojica i na njegovu svrecu otisla je iznad gola, zamalo da gosti kazne neozbiljnost cuvara mreze rudara
48'
Pocelo drugo poluvrijeme u Prijedoru
46'
46'
46'
Minut nadoknade na Gradskom stadionu u Prijedoru
45'
Zavrseno prvih 45 minuta
45'
Šut na gol
Nevjerovatnu sansu su propustili Nikic i Momko Kojic na pet metara od gola kvalitetan centarsut nisu sproveli u mrezu
41'
Sa klupe ulazi nezagrijani Karamanovic
39'
Šut na gol
Dobar udarac Bojana Burazora iskosa sa desne strane, zamalo pored gola
39'
Zbog povrede ne moze da nastavi igru, medicinski tim gostiju je signalizirao prinudnu izmjenu
38'
Šut na gol
Pokusao je Demonjic sa 17 metara, Toplovic siguran
35'
Slobodan udarac
Neprecizan sut sa dvadesetak metara
34'
Pokusao je Marmat iskosa sa lijeve strane, medjutim neprecizan
30'
Ostalo
Sudijski tajm-aut za igrace, sudija Butulija je dao igracima minut vremena da se osvjeze po izuzetnoj vrucini
30'
Šut na gol
Sjajan sut Demonjica, Topolovic uz pomoc stative spasava svoju mrezu, lopta odlazi u korner
26'
Korner
Prijedorcani izveli prvi, odmah i drugi korner ali bez vecih uzbudnjenja
20'
Korner
Gosti vec izveli sest udaraca iz ugla, ali odbrana domacih je u svim slucajevima bila na mjestu
14'
Šut na gol
Sjajna sansa za Slavena Stjepanovica, golman Aleksandar Simic sjajno intervenise i sprjecava siguran pogodak
10'
Ostalo
Obostrano otvorena igra na Gradskom stadionu u Prijedoru
9'
Prvi ozbiljniji napad domacina, sa lijeve strane odlicno je centrirao Predrag Zekanovic, gol glavom je postigao Demir Jakupovic
8'
Šut na gol
Opet je u sansi bio Momko Kojic poslije centarsuta sa desne strane, lose je sutirao glavom
7'
Korner
Treci korner za goste, zamalo Nemanja Maric nije postigao autogol
6'
Ostalo
Zbog velike vrucine i nehumanih uslova u Prijedoru, temperatura oko 35 stepeni Celziju, improvizovane klupe sa rezervnim igracima su premjestene u hlad pod zapadnu tribinu...
5'
Ostalo
Vec na pocetku utakmice Modricani izveli dva kornera, bez rezultata
2'
Ostalo
Pocela utakmica u Prijedoru
1'
Šut na gol
Vec u 49. sekundu sut je oprobao Momko Kojic, ali je golman Kenan Topolovic intervenisao dobro i iybacio loptu u korner
1'
Protokol
Glavni sudija: Butulija Danko Delegat utakmice: Simeunović Vladan Prvi pomoćni sudija: Ivančević Siniša Drugi pomoćni sudija: Dujaković Milan 4. sudija: Ajder Vanja