Oboren Pekija na nekih 25 metara od gola domacih
Pobjeda Drine golom Stupara iz 6. minuta
Šut na gol
Pritisak Rudar Prijedora izblokiran Jakupovic
93'
Šut na gol
Poslije kornera Pekija pogodio stativu, na odbijenu loptu natrcao Maric i pored gola
92'
Žuti karton
Trener Boris Savic opomenut zbog prigovora
91'
Zaustavno vreme
90'
Ostalo
U posljednjih pet minuta omjer posjeda lopte 86:14 za Rudar Prijedor
89'
Korner
Izveo Marmat, Pekija glavom visoko preko gola
85'
Izmena - izlaz
Usao Ermin Music
84'
Usao Sinisa Vidakovic
81'
Ostalo
Igra se viktorija na polovini terena koji pripada Drini
78'
Usao Srdjan Damjanovic
75'
Usao Ognjen Jacimovic
74'
Šut na gol
Pokusaj Nemanje Marica, pravo u ruke Drakulica
73'
Šut na gol
Dobar sut kapitena Ilica zamalo preko gola
71'
Žuti karton
67'
Usao Nemanja Matovic
65'
Šut na gol
Pokusao je Maric ali iznad gola
64'
Žuti karton
Povlacenje s ledja
63'
Žuti karton
Grub start
60'
Usao Gavranovic
57'
Usao Sergej Dojcinovic
57'
Ostalo
Marmat sjajno uposlio Bilbiju koji nije dobro prihvatio loptu sam ispred golmana Drakulica
53'
Žuti karton
Grub start nad Zekanovicem
47'
Šut na gol
Pokusao Jakupovic, ali Drakulic ponovo siguran
47'
Zavrseno prvo poluvrijeme u Zvorniku
46'
Pocelo drugo poluvrijeme u Zvorniku, sa centra krenuli domaci fudbaleri, nema izmjena
46'
Šut na gol
Ubacio se Bilbija, sjajno sutirao, ali golman Drakulic jos bolje brani
46'
Ostalo
Igrace se jos jedan minut sudijske nadoknade
45'
Šut na gol
Pokusao je Doneski, ali preslabo za gomana Topolovica
44'
Šut na gol
Kontranapad domacina, Ilic sutirao preko gola, bila je ovo izgledna sansa za Drinu tri na dva
43'
Penal
Rezultat ostaje nepromijenjen, golman Drakulic brani jak sut igraca Rudar Prijedora
39'
Penal
Jevtic srusio Stjepanovica, sudija Jelic pokazao na bijelu tacku, zuti karton za defanzivca Drine
38'
Ostalo
Posjed lopte 64:36 u korist Prijedorcana
35'
Šut na gol
Pokusao je Zekanovic iz mrtvog ugla, Drakulic se nije dao iznenaditi, izbacio loptu u korner, posle kojeg nije bilo nista znacajno
35'
Korner
Centarsut Marmata, pokusao Pekija, jos jedan korner za goste
32'
Ostalo
Solo prodor Ilica i u posljednjem trenutku je zaustavljen u kaznenom prostoru bez prekrsaja, bila je to dobra prilika za Drinu
31'
Ostalo
Nesto mirniji period igre u Zvorniku
30'
Ostalo
Sudijski tajm aut da se igraci osvjeze
26'
Šut na gol
Pokusao je i Maric, ali golman Drine Drakulic opet na visini zadatka
25'
Šut na gol
Neprecizan pokusaj Burazora sa 20 metara
24'
Šut na gol
Pokusao je sa ivice sesnaesterca Dragan Bilbija, golman Drine je bio siguran
22'
Ostalo
Gosti traz izjednacenje
21'
Ostalo
Maric nespretno gradio loptu, Ilic pao u kaznenom prostoru Rudar Prijedora, domacin trazio penal, sudija Jelic samo odmahnuo rukom
19'
Ostro centrirao sa desne strane, Jakupovic i Pekija zamalo zakasnili na drugoj stativi, dobra prilika otisla u neporvrat
19'
Korner
Drugi udarac iz ugla za Prijedorcane, bez opasnosti po gol Drine
18'
Korner
Domacin izveo prvui udarac sa ugla, bez opasnosti, siguran golman gostiju
17'
Ostalo
Dvojica igraca Rudar Prijedora pala u sesnaestercu Drine, sudija Jelic je svirao prekrsaj u napadu
14'
Šut na gol
Danilo Marmat je promasio ono sto je zaista tesko ne realizovati sa nekoliko metara odlican centarsut Jakupovica poslao je iznad precke Zvornicana
10'
6'
Sjajna dubinska lopta Vasica, Stupar je pobjegao svojim cuvarima, izasao sam ispred Topolovica i rutinski zatresao mrezu
6'
Ostalo
Dobra sansa za domacina, Vasic je centrirao, a Jovanovic zamalo glavom zakasnio
3'
Ostalo
POcela utakmica u Zvorniku, s centra prvi krenuli gosti iz Prijedora
1'
Protokol
Glavni sudija: Jelić Mario Delegat utakmice: Kulina Nemanja Prvi pomoćni sudija: Gračanin Tomislav Drugi pomoćni sudija: Đermanović Branimir 4. sudija: Todić Dragan