Pokusao je Marmat, ali blag udarac lak plijen za golmana Traku
Ostalo
Domacin sve blize pobjedi i tituli jesenjeg prvaka Prve lige Republike Srpske
87'
Å ut na gol
Rastoka odlicno prosao po lijevoj strani centrirao, sa pet metara Glisic pogodio pravo u golmana Traku
82'
Å ut na gol
Poslije velike borbenosti Kulenovica precizno je gadjao Gavranovic, ali TRako se nije dao iznenaditi
71'
Å ut na gol
Sajak je odlicno prosao po desnoj strani, a sa pet metara glavom neprecizan je bio Kulenovic, nevjerovatan promasaj
70'
Žuti karton
Zbog koskanja
62'
Žuti karton
Zbog prigovora, sve nervoznija utakmica u Prijedoru
62'
Ostalo
Sajak je ostro startovao na cak dvojicu igraca Slobode koji su ostali na zemlji pa se stvorila guzva na terenu i guranje
61'
Žuti karton
Ostar start nad Arezinom i desnicom
61'
Žuti karton
Emir Kukavica zbog koskanja
61'
54'
54'
Ostalo
Kraj prvog dijela u Prijedoru, u posljednjim sekundama Kulenovic bio u odlicnoj prilici da udvostruci vodjstvo, promasio loptu glavom na nekoliko metara od gola gostiju
48'
Ostalo
Marmat je izveo korner, Antonic zakacio loptu i sprijecio Kulenovica da postigne drugi gol na utakmici
48'
Å ut na gol
Pokusao je Kulenovic iz slobodnog udarca iskosa sa desne strane i pogodio vanjski dio lijeve stative gola Slobode
47'
Ostalo
Pocelo drugo poluvrijeme u Prijedoru
46'
Ostalo
Poceo nastavak u Prijedoru
46'
46'
46'
Ostalo
Igrace se jos tri minuta nadoknade
45'
Ostalo
Miran finis prvog poluvremena, bez izrazitih sansi
42'
Žuti karton
Grub start, prvi opomenuti igrac u Slobodi
42'
Žuti karton
Prvi opomenuti igrac, grub start
32'
Å ut na gol
Poslije ubacivanja Kukavice iz slobodnog udarca glavom je pokusao Galin, Topolovic izbacio u korner
29'
Å ut na gol
Poslije kornera centrirao je Rastoka, sa osam metara glavom je pokusao Kulenovic, golman Trako je uz pomoc precke uspio da zaustavi loptu da ne zavrsi u njegovoj mrezi
28'
Å ut na gol
Kombinovali su Gavranovic i Sajak, ovaj drugi je sutirao iz trka i umalo bio neprecizan, dobra sansa za domace otisla je u nepovrat
26'
Ostalo
Poslije burnog pocetka i vodjstva domacih Sloboda se oslobodila pocetnog pritiska i sve cesce prijeti
22'
Å ut na gol
Kontranapad domacina, pokusao je Glisic sa ivice sesnaesterca, pravo je sutirao u Traku
15'
Ostalo
Pokusao je Kukavica iz slobodnog udarca, ali jako neprecizno
14'
Ostalo
Ni gostujuci fudbaler nije mogao da nastavi utakmicu
11'
10'
9'
Ostalo
Kapiten Prijedorcana Nemanja Pekija je kolima hitne pomoci odvezen u bolnicu na sivanje posjektoine
8'
7'
7'
Penal
Poslije sudara glavama Pekije i Dodiga dosudjena je najstroza kazna za domacina koja je pretvorena u vodjstvo
6'
Penal
Sutirao je u desnu golmanovu stranu silovito, golman Trako je procitao namjeru, ali nije stigao loptu
5'
Ostalo
Prekid u Prijedoru zbog ukazivanja pomoco Nemanji Pekiji i Mateji Dodigu
4'
Ostalo
Prvo uzbudjenje pred glom Slobode, poslije kornera, pokusao je Pekija, ali i zaradio posjekotinu na celu nakon sudara sa jednim defanzivcem gostiju
2'
Ostalo
Pocela utakmica u Prijedoru gosti krenuli sa centra
1'
Protokol
Glavni sudija: Gigović Velibor Delegat utakmice: Stojčić SiniÅ”a Prvi pomoćni sudija: Ivančević SiniÅ”a Drugi pomoćni sudija: Rustić Božidar 4. sudija: Kesić Dragan
0'
Postava
Postava: Kenan Topalović , Nemanja Pekija , Stefan Gavranović, Luka Kulenović, Filip Milićević , Dejan GliÅ”ić, Marinko Rastoka , Nemanja Marić, Predrag Zekanović , Perica Ivetić, Danilo Marmat , Nemanja Petrović, Mario Sajak, Mujo Smajić, Alem Suljić, Ognjen Jaćimović, MiloÅ” Sadžak, Slaven Stjepanović
0'
Postava
Postava: Elvir Trako , Živko Bubić, Dragan Arežina , Boban Živanić, Mario Desnica, Sergej Dojčinović, Ljuban Antonić, MiloÅ” Galin, Mateja Dodig, Bojan Kostadinović , Emir Kukavica, Milan Kondić, Ahmet Palić, Adnan Salkić, Lazar RadiÅ”ić, Filip Vejnović, Bojan Vučen , Ermin Å umić
0'
Ostalo
Mec u Prijedoru odlucuje o jesenjem prvaku Pfrve lige Republike Srpske u sezoni 2020/21. Rudari imaju tri boda vise, a Slobodi, da zimuje na tronu, potrebna je pobjeda od 4:0