Igraće se pet minuta joÅ”, domaćin očekivao joÅ” toliko.
Žuti karton
Aleksandar Cetić
90'
Ostalo
Sloga je nanizala mnoÅ”tvo kolosalnih prilika, golman Stevanović Slaviju je čuvao i sačuvao,a iz kontra akcije gosti su doÅ”li do čitavog plena.
90'
Izmena - izlaz
Stefan Arbinja
84'
Izmena - ulaz
Luka Asentić
84'
Boris Aljetić
81'
81'
SaÅ”a Perić
81'
Predrag Trifković
81'
Žuti karton
Adel Ajkunić
78'
Kažnjena je Sloga za sve promaÅ”aje, do lopte je doÅ”ao Adel Ajkunić i sa 20 metara postigao prelep pogodak.
78'
Å ut na gol
Skraćeni korner za domaće, BuljubaÅ”ić gađa bliži ugao, gosti loptu Å”alju u korner.
73'
Žuti karton
Amer Drljević
72'
Stefan Savić
70'
Stefan Vasiljević
70'
Denis Bogučanin
69'
Vladan Mandić
69'
Å ut na gol
Enver BuljubaÅ”ić Å”utirao je topovski sa 18 metara, Stefan Stevanović teÅ”kom mukom Å”alje loptu u korner. Pre toga, viđeno je takođe veliko uzbuđenje i pokuÅ”aj SaÅ”e Perića.
67'
Aleksandar PuŔara
64'
Novica Elek
64'
Slobodan udarac
Jedan igrač Slavije igrao je neoprezno rukom na samom ivici svog Å”esnaesterca. Pozicija idealna, po sredini. Slobodan udarac izveo je Enver BuljubaÅ”ić,a lopta iznad same prečke odlazi u gol - aut.
50'
Marko Golubovič
46'
Enver BuljubaÅ”ić
46'
Tomas Dadić
46'
Obrad Starčević
46'
Ostalo
Prvi period igre bez golova.
45'
Ostalo
Sloga bolja, deluje ofanzivno, izostaje efikasnost.
32'
Žuti karton
15'
Ostalo
Borbeno,sadržajno na obe strane, ali bez ukrasa.
14'
Postava
I. Marković, Andrić, Nikolić, Aljetić, Golubović, Đuranović, Savić, Hadžimujić, Perić, Dadić, Ristić.
1'
Postava
Stevanović, Bogučanin, Popović, Babić, Arbinja, Drljević, Perović, Ajkunić, BjeloÅ”, Bojanić, PuÅ”ara.
1'
Ostalo
Pratioci naŔeg sajta, najlepŔi pozdrav sa stadiona "Luke" u Doboju. Sloga ili Slavija, svejedno je. Samo da ovo bude sadržajna utakmica, sa dosta fudbalske lepote. Neka ovo bude pobeda najpopularnijeg sporta...
1'
Postava
Glavni sudija: Vanja, Ajder (Banja Luka) Prvi pomoćni sudija: SiniÅ”a , Ivančević (Banja Luka) Drugi pomoćni sudija: Tomislav, Gračanin (Banja Luka) Četvrti sudija: Mario, Jelić (Banja Luka) Delegat: Milorad, Pisić (Zvornik) Ššontrolor suđenja: Vladan, Matić (Zvornik)