3 : 0
Ofsajd
Sloboda je dala gol, poniÅ”ten je zbog ofsajda, igrači Slobode nasrnuli su na Bujana Vujanovića iz GradiÅ”ke, utisak je da ga je neko u gužvi udario od igrača gostiju. Glavni sudija vrÅ”i konsultacije sa delegatom.
90'
Ostalo
Službena lica otiÅ”la su u svlačionicu, igrači dva tima su na terenu. Reklo bi se da je meč prekinut , da je jedan igrač Slobode udario pomoćnog sudiju Bujana Vujanovića.
90'
Ostalo
Meč u Å amcu između Borca i Slobode prekinut je zbog fizičkog napada fudbalera iz Mrkonjić Grada na pomoćnog sudiju Bojana Vujanovića koji je prethodno poniÅ”tio gol gostiju.
90'
Izmena - izlaz
87'
Izmena - ulaz
87'
85'
85'
Žuti karton
73'
72'
72'
Žuti karton
70'
Crveni karton
70'
69'
69'
69'
69'
67'
67'
Å ut na gol
Kakav udarac Igora Susakovića sa 25 metara, lopta je iznad gornjeg desnog ugla preletela u gol-sut. Da je bio gol, bio bi remek delo prvotimca Šamčana.
48'
Ostalo
Nastavljena utakmica u Å amcu, Borac i Sloboda igraju prvoligaÅ”ki fudbal ovog popodneva. Å teta Å”to nema golova. Valjda će ih biti do kraja meča.
46'
Okončano je prvih 45 minuta.
45'
Žuti karton
30'
Postava
1.Đuro Kačavenda 2.Milan Nenad 4.Nikola Zec 7.SiniÅ”a Lazendić 14.DuÅ”ko Mitrić 15.Vladan Gračanin 17.Ognjen Soldat 18.Pero Vučković 22.Ranko Babić 23.Emilko Janković 31.Igor Mirković 12.Filip Ratković 8.Stefan Savanović 9.Momčilo Amović 16.SiniÅ”a Đaković 21.Marko Nikić 44.Sandro Dedić
7'
Postava
1. Marijan Maslić 4. Jovan Vujanić 6.Joco Stokić 10. SiniÅ”a PivaÅ”ević 17. Ranko GaleÅ”ić 19.Igor Susaković 20.Ozren Perić 22.Hajrudin Zurapović 23.DuÅ”an Bijelić 24. Đorđe Milićević 77.Rajko Đurić 2.Tomislav Božić 8.MiloÅ” Ilić 9.DuÅ”ko Maslić 14.Boris Marinković 18.Petar Marčeta 21.Lazo Pavlović
3'
Protokol
Glavni sudija: DuÅ”ko Puvača (Novi Grad) Delegat utakmice: Vitomir Misimović (GradiÅ”ka) Prvi pomoćni sudija: Bojan Vujanović (GradiÅ”ka) Drugi pomoćni sudija: Branislav Zvijerac(GradiÅ”ka): null