Grubor nakon greške Vidovića koji je izašao na 30m od gola.
Penal
Kazneni udarac za domaće, šut Amiđžić ali brani Vidović
71min.'
Šut na gol
Radetić sam pred golmana Vidovića, koji istrčava na 30ak metara ali je njegov šćlut završio tik iznad gola.
53min.'
Izmena - izlaz
Trepić
43min'
Izmena - ulaz
Stegić
43min. '
Amiđžić s "bele tačke" za prednost domaćih 2:0.
42min. '
Šut na gol
Solo prolaz Lekića po desnoj strani 60ak metara, ubacivanje za Rogića na drugu stranu, Ali je za malo bio ne precizan.
37min.'
Žuti karton
Ibričića, Ne dozvoljeno oštar start nad Petković em.
23min.'
Šut na gol
Pokušaj Radakovića s 20mon centaršut ali brani Metlar
11min.'
Prva ozbiljnija prilika za domaće, šut Rogića, s 20ak metara, u desni ugao Vodovića za prednost domaćih.
8min.'
Protokol
Sudija: Mitrović Slaviša (Šamac) 1. As sudija: Lazić Dejan (Modriča) 2. As. sudije: Veselinović Bojan (Modriča) Delegat: Marjanac Aleksandar (Banja Luka) Posmatrač suđenja: Zrnić Davorin (Banja LUka
Postava
Vidović, Karapović, Stojić, Trkulja, Miljević, Miljić, Tepić, Ibričića, Mešić, Vujatović, Tamamović. Rezerve: Behlić, Harambašić, Šakić, Stegić, Kabas, Hođžić, Zmijanac. Trener: Alkić Mirza