Žuti karton za Sinišu Žerića, nije mogao da otrpi sudijsku nepravdu.
Ostalo
Prigovore imaju iz redova gostiju. Nesiguran je arbitar iz Petrova.
86'
Ostalo
Arbitar je počeo da donosi odluke koje su razljutile, pre svega, domaće igrače. Nadajmo se regularnom završetku utakmice.
83'
Žuti karton
Žuti karton za Stojana Filipovića oz Skugrića.
79'
Žuti karton
Milošu Pejiću žuti karton.
79'
Šut na gol
Topovski udarac Srđana Nikolića, sigurna odbrana Milorada Stjepanovića.
74'
Aleksandar Gajić izveo je korner sa desne strane, Siniša Žerić zahvatio loptu glavom i smestio je u levi gornji ugao nemoćnog Dalibora Ilića.
69'
Žuti karton
Željko Savić zaradio žuti karton, sapleo je Gajića.
68'
Milan Kuzmanović napustio je igru.
66'
Goran Popović ušao u igru.
66'
Šut na gol
Kakva šansa za Vranjak...
65'
Siniša Žerić je u igri.
62'
Aleksandar Savanović izašao iz igre.
62'
Dejan Kojić ušao u igru.
62'
Spasoje Savkić napustio igru.
61'
Ostalo
Rasplamsala se vatra borbe za svaki pedalj terena. Vranjak za nijansu bolji.
55'
Ostalo
Nastavljen je meč Vranjaka i Skugrića. Za sada je 0:0.
46'
Ostalo
Okončano poluvreme.
45'
Šut na gol
Najlepši potez dosadašnjeg toka utakmice, pokušao je Aleksandar Gajić, malo je nedostajalo da tim iz Skugrića pošalje na centar.
37'
Žuti karton
Sapleten je igrač Vranjaka, arbitar nije pokazao da je prekršaj iako je on bio očigledan. Onda je Aleksandar Gajić pitao sudiju zašto nije dosudio slobodan udarac, žuti karton je dobio umesto odgovora. Marinko Cvjetković je pogrešio.
33'
Ostalo
Nema golova u Vranjaku, ali je pre desetak minuta na sceni bila puna inicijativa domaćih.