Sam finiš meča. Ušli smo u sudijski produžetak.
Fačić je sa bijele tačke popravnao na 2:2.
88'
Bratstvo je iskoristilo odličnu akciju Aletića. Proigrao je Poturalića koji trese mrežu.
66'
Ostalo
Drugo poluvrijme mnogo bolje su otvorili domaći fudbaleri. Vrše pritiska na gol gostiju.
59'
Ostalo
Nsatavljen meč u Orašju.
46'
45'
Ostalo
Finiš prvog poluvrmena protiče u znaku gostiju. Pokušvaju doći do novog vođstva.
42'
Ostalo
42'
Napadč domaćih Zvonimir Mikić postuće pogpodak. Rezultat je sada 1:1.
34'
Ostalo
Gosti i dalje imaju rezultatsku prednost.
31'
Ostalo
Domaćin kao da se tek budi i počinje da igra.
22'
Ostalo
Gosti zasluženo vode i za sada igraju bolje od domaćina.
13'
Hasikić je matirao golmana domaćih. Gosti su poveli sa 0:1.
7'
Ostalo
Počela utakmica u Orašju.
1'
Postava
Živković Marko Dedić Semir Brčkalić Enes Mikić Zvonimir Živković Marko Matolić Marko Marošević Marijan K Šarkanović Nikola Fačić Eldin Lugavić Kenan Simović Marko Rezerve: Rezerve: Bećirović Sead Mikić Tomislav Mendeš Adrian Smajlović Malik Softić Amer Hodžić Dino Marković Zvonimir Kobaš Antonio Prgić Marko
0'
Postava
Mustafić Namik  Delić Eldar Mousa Diabang Hasikić Kemal Jaganjac Maid Aletić Elvedin Šuša Edin K Sarvan Deni Zarić Dejan Poturalić Husein Mujčić Armin Rezreve: Bajić Amar  Berak Tibor Buljić Adnan Adilović Tarik Stojanov Stefan Sejdić Faris Salkić Edin Hasinović Ahmed Kahrimanović Vahid
0'
Protokol
Glavni sudija: Mario Pejić Delegat utakmice: Mensud Drljević Prvi pomoćni sudija: Ivo Maglica Drugi pomoćni sudija: Almir Huskić 4. sudija: Haris Porženović