0 : 2
Golijanin Ilijan za 5 : 2..
90'
Utakmica zavrŔena
Kraj na Palama. Pratili smo veoma zanimljivu utakmicu između FK Romanija - FK Dar. Posle odličnog prvog poluvremena gostiju i vodstva od 0:2, u drugom je domaćin napravio veliki preokret i postigao 5 golova za konačnih Romanija - Dar 5 : 2...
90'
KoÅ”arac Nikola je povećao na 4 : 2... Romanija je sve bliže prvoj pobjedi u sezoni...
82'
Lopatić Marko je strijelac trećeg gola za Romaniju. Domaći prave preokret, od 0 : 2 do 3 : 2..
77'
KoÅ”arac Srđan je poravnao na 2 : 2.. Domaći su se vratili u meč.
56'
Izmena - ulaz
iz igre je izaÅ”ao Radović Ivan a umjesto njega na terenu je KoÅ”arac Nikola..
48'
Radović Ivan je smanjio rezultat na 1 : 2...
47'
Izmena - izlaz
Iz igre su izaÅ”li: Å ljivo Nedim, Kasapović Harun, MrÅ”o Tarik, Selimović Imran, Vejo Samin
46'
Na terenu od 46. min su: Durgut Tarik, Uzunović Alden, Čerić Faris, Imeri Džamal i Sokol Aldi
46'
Alagić Aner je povećao vodstvo gostiju. Sada je 0 : 2 na Palama.
29'
Selimovic Imran pogađa za vodstvo gostiju. 0 : 1 je na Palama.
9'
Protokol
Glavni sudija:Hamzić Elvir (Sarajevo) Delegat utakmice: Mujan Edin (Sarajevo) Prvi pomoćni sudija: Avdić Adnan (Sarajevo) Drugi pomoćni sudija: JusubaÅ”ić Faris (Sarajevo) 4. sudija: undefined